Respect Vali!

kamouniyak
kamouniyak  •  28 Iulie 2020, 17:49
Postat de Alexandru Bria pe 28 Iulie 2020, 16:19

COMUNISTUL copos a VANDUT sfertul de finala, CLANULUI becali !!! Ce o mai tot aburiti atat ? ? ?

Si cum a facut asta?? Cum puteai sa vinzi un meci decat sa le transmiti jucatorilor sa nu joace? A venit vrejnul din lotul de 22 al Rapidului sa spuna ca le-a transmis Copos sa nu joace??

1117139985334997
Sorin Cretu  •  28 Iulie 2020, 17:41

Ha ha ha.......au vândut meciul ???...... frustrare de Giulești..........în tur prima repriză am dominat copios ,putea fi 3-0((și un gol la Oprița anulat aiurea) , in retur puteați castiga in min 89 ,șut Bădoi respins de Nesu de pe linia porții........nu vă iubește cineva acolo sus.........