Alte știri din fotbal
Finanțele de la UTA » Mai mulți bani publici, dar deficit în creștere
0
Rică Răducanu, copleșit după ce Mircea Lucescu a suferit un infarct: „Se duce și inimioara asta”
0
Procesul e pe cale să înceapă, dar Becali o ține pe a lui: „Niște aberații de doi lei”
0
Nu pleacă de la Dinamo: „În iarnă a fost o ofertă oficială din prima ligă a Greciei”
0
Știri din fotbal internațional
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
2
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine e azerul care controlează 600 de petroliere fantomă rusești și vinde ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Rapidistii nu te uita. Cand spui Vali Negru, inseamna ceva in Giulesti. FZR, si numai bine!
Ce erou ma, știucane iar furi curent
Ai amnezie atroce!
Așa greu minți? Eu văd că Steaua e in liga a 4-a. Nu vad steaua prin liga 1. Și legendele steliste sunt tot cu steaua adevărată din liga a 4-a
bine ca s-a desfiintat rapid definitivi si irevocabil in 2016. chiar o meritai. Steaua joaca in liga 1 non stop din 1947,deci ghinion.
Aia cu Badoi a fost pe fata, dar cum se intampla de obicei ciobanul a facut toate manevrele cu putinta doar ca sa aiba oportunitatea de a fi umilit de Middlesborough si a scoate dinamovistii in strada :)))
D-aia Rapid n-a avut in retur nici un sut pe poarta
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ați dominat lae dacă nu rata Moldovan era 2-1 *** aia de Steaua a avut bulan plus ca da a fost vânzare Badoi a luat bani de la jiji și l-a scăpat pe Nicoliță marele jucător. Chiar și asa cu Badoi blat care după cum știm metodele lui nea jiji a ajuns la echipa lui de oieri, steaua a stat cu cr în poarta. 3 reprize. Pedeapsa au primit-o cu anonimii de la Middelsborow. Și cum Dumnezeu nu doarme steaua e în l4 și fcsb e FCSB fără nume fără marca fără istorie doar FRF o tine lângă pana le mai spune justiția cine e echipa armatei :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dupa cum spui parca numai tu ai vazut meciul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.