Comentarii (8)
749913671784643
Razvan Marcel  •  30 Noiembrie 2016, 19:37

Botosani ,mult peste Gaz,o echipa slaba ,care nu stiu nimik,doar aparare si cam atat.

utilizator șters
utilizator șters  •  30 Noiembrie 2016, 19:31
Postat de brandremist pe 30 Noiembrie 2016, 18:40

În stilu-i caracteristic, Avram mai face terci un meci! Ce să-i mai ceri?

asta a fost si interesul 0-0 ...bun pentru fcsb si viitorul fcsb

749913671784643
Razvan Marcel  •  30 Noiembrie 2016, 18:52

A stricat un meci,ce arbitri avem,Avram lasa-te de arbitraj.

brandremist
brandremist  •  30 Noiembrie 2016, 18:40

În stilu-i caracteristic, Avram mai face terci un meci! Ce să-i mai ceri?

749913671784643
Razvan Marcel  •  30 Noiembrie 2016, 18:17

Stau toti in careu,cel mult in 30 m,si nu joaca nimik cei de la Gaz

749913671784643
Razvan Marcel  •  30 Noiembrie 2016, 18:14

Ia dominat clar,si penalty clar

brandremist
brandremist  •  30 Noiembrie 2016, 17:49

Hai Gazu'! Dă-le cu terenu-n cap ăstora de râdeau de tine!!!

ingineru07
ingineru07  •  30 Noiembrie 2016, 16:29

mizez pe victoria gazului cu cel putin 2-0 ...cucu fundas central la botosani este cea mai proasta gaselnita...este un mijlocas central (poate cel mai slab din liga 1) care joaca ca si fundas...va fi dezastru cu el in teren pentru botosani ..ve-ti vedea...

Comentează