Comentarii (16)
fangigi
fangigi  •  01 Decembrie 2016, 22:33

Se incalzeste pt Mogosoia-sat?:)))

utilizator șters
utilizator șters  •  01 Decembrie 2016, 22:25
Postat de Jako Waterlelie pe 01 Decembrie 2016, 22:20

Unul din cei mai buni atacanti 2 goluri in18 etape....bun baiatul iar la fcsb *** de la buc o sa dezamageasca precum alte mari vedete ***.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jim_raynor
jim_raynor  •  01 Decembrie 2016, 21:53

se incalzeste pt fcsb? sa nu ajunga fiert ca tade....

valyomanyd
valyomanyd  •  01 Decembrie 2016, 22:47

Se incalzeste pentru FCSB ? S-au mai incalzit si altii, Golubovic sau Tade, acum sunt RECI ! :))))

digei
digei  •  02 Decembrie 2016, 00:35

Ca toti ceilalti,dupa ce va intra pe mana lui Reghekamf nu va mai juca nimic...

haideusicfr
haideusicfr  •  01 Decembrie 2016, 22:59
Postat de Jako Waterlelie pe 01 Decembrie 2016, 22:20

Unul din cei mai buni atacanti 2 goluri in18 etape....bun baiatul iar la fcsb *** de la buc o sa dezamageasca precum alte mari vedete ***.

Punctul pe *I*. Bine marcat.

observator_federal
observator_federal  •  01 Decembrie 2016, 22:50

Corect ar fi ca FCSBul sa se "incalzeasca" pentru venirea lui Alibec... La cat este Alibec de exigent cu colegii de echipa (si la Astra are colegi valorosi gen Teixeira si Budescu) si la ce relatie speciala are cu antrenorul Sumudica, chiar este interesant de vazut cum il vor tempera Reghe si MM.

utilizator șters
utilizator șters  •  01 Decembrie 2016, 22:46
Postat de olaru_andrei pe 01 Decembrie 2016, 22:26

Daca tu nu crezi ca FCSB e Steaua de ce te intereseaza si comentezi atata anapoda? Sincer!!! Comenteaza cd se scrie de 'STEAUA' ta cea adevarata!!!... Imi plac mai mult comentariile tale despre tenis!

Pt ca chiar daca supara adevarul trebuie spus! Daca pt tine FCSB e Steaua e treaba ta, pt imensa majoritate a steliștilor vechi, cei care am crescut avand idoli pe Lăcătuș si compania si am trăit bucuria nopții de 7 mai, nu are cum sa fie, insa mai sunt câtiva care din lipsa de altceva se mulțumesc si cu jiji srl.

349669605394396
Jako Waterlelie  •  01 Decembrie 2016, 22:33

Nici pe departe nu sunt dinamovist dar urasc tot ce misca -n buc in domeniul fotbal.Nu vedeti ce penibili este pastorl Jiji impreuna cu finul lui nanasu sau nanasul lui finu? Il sprijina Haji ca le nu trage la titlu...numaiJiji

ortega
ortega  •  01 Decembrie 2016, 22:28
Postat de utilizator șters pe 01 Decembrie 2016, 22:25

***

Ești singurul care merită sigla aia din dreapta . Valahii ar trebui să afișeze desenul ăla rotund , oribil , gigist ...

  • 1
  • 2
Comentează