Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a alcătuit clasamentul final al play-off-ului » Surprize în lanț în lupta la titlu
0
Andrei Nicolescu spune că Dinamo a bătut palma cu un fundaș central
0
Fotografii istorice: Primul meci al României, la Istanbul, acum 112 ani » Victorie cu Imperiul Otoman, la 36 de ani după Războiul de Independență
0
Ratează Turcia - România, dar și un meci VITAL pentru lupta la titlu din Superliga!
1
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola și-a făcut rău singur! Din nou
0
Messi, gol din lovitură liberă în MLS! Răsturnare de scor la New York
0
Alvaro Arbeloa a bătut-o și pe Atletico: „Vă zic ce mi-a plăcut cel mai mult”
0
Mikel Arteta a primit două lovituri după ce Arsenal a pierdut prima finală a sezonului: „E o accidentare la gambă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
17
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
La doar 14 ani, Ruxandra Nedelescu impresionează nu doar prin talent și ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
Si cum se procedeaza la finalul meciurilor...fiecare topaie pe teren si se crede campion? FCSB la TAS, Viitorul pe teren, Becali pe Maybach ? E interesant de vazut
Adevarata Steaua Bucuresti va evolua in Liga a 5-a incepand cu luna august a acestui an. FC FCSB in niciun caz nu trebuie confundata cu echipa de traditie a fotbalului romanesc Steaua Bucuresti, in ciuda faptului ca oficialii penali ai echipei FCSB incearca in mod repetat sa asocieze imaginea echipei din Mogosoaia (infiintata in 2003!) cu originala echipa, recurgand la tot felul de ilegalitati: furtul stemei si a istoriei si chiar locul din Liga 1!
Cum sa pleci de la campioana Romaniei sa te duci sa te chinui sa iei campionatul in judetul Ilfov la o echipa fara nume, fara culori, fara marca (daca ariciul ala latit pe asfalt inseamna stea eu sunt popa) Alibleg, Elache, Boldrin, De Amorim, toti astia jucau fotbal de calitate la campioana si au ajuns sa joace turca la ilfovenii puscariasi. Pofta in cui hahahahahahahahaah EPIC FAIL 50 000€ atat a fost investitia lui Hagi de anul asta :))))))))) mai ceva ca la nebuni HAHAHAHAHAHAHAHAHA
Steaua nu stie sa piarda!!! Nu va castiga nimic mai mult decat antipatia unor zeci de mii de microbisti neutri care se va vedea in timp....daca se duce la tas. Per total a fost un campionat frumos.
Randoom a fost vazut cu capul pe sina in gara la Koln. Acolo pleaca trenuri de pe fiecare peron in ambele sensuri, nu risca sa rateze ca becali ==)))
Consolarea voastra de 10 ani. Trist
Aloo, toti cei fare scrieti aici: De arbitru, nu scrie nimeni?? Ce mizerie de 11 m. DACA DADEA 11 M UN ARBITRU IN HALUL ASTA SI LUA TITLU STEAUA numai de asta se vorbea. VAD CA SE BAGA SUB PRES EROAREA LUI GAMAN. Cum e pisibil sa dea un asa penalty??
Felicitări noii campioane a României: Viitorul Constanța. Felicitări antrenorului ei Gică Hagi, omul faptelor, nu cuvintelor. Felicitări FCSB ptr. participare. :)) Felicitări lui Contra pentru acest parcurs în play-off, a readus Dinamo București în lupta pentru titlu și ce este important, a readus spiritul de luptă echipei noastre. Am făcut o figură frumoasă și am lăsat o impresie de echipă solidă, ce luptă până la fluierul final. Succes tuturor echipelor angrenate în cupele europene și o viitoare ediție mult mai spectaculoasă, unde fotbalul din iarbă primează.
da, asa este ionut, esti un domn! la anul tineti cu astra, viitorul sau cfr?:))))))
Un suporter care numara anii de cand a castigat sau a pierdut un titlu, e doar un papitoi. Nici simpatizant. Are frustrari imense in viata personala si se agata de echipa care are mai multe trofee/reusite ptr a putea compensa rateurile din viata privata. Sentimentele pentru o echipa sau alta nu sunt date de nr. trofeelor castigate. Daca e sa ne luam dupa gandirea asta, fanii Borusiei sau a altor mari echipei n-ar mai trebui sa faca "show" in Europa. Sa fim serios!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.