Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Dupa victoria de la Tas, trebuie demis tot LPF-ul si FRF-ul !
La jocuri directe golaverajul nu se anuleaza niciodata! Raspunde la o singura inteebare ca sa vezi ca oierul are dreptate si va castiga la TAS! Cui va da liga trofeul de golgheter al CAMPIONATULUI? Golgheterului intregului campionat Lulaku sau golgheterului play-offului Hanca?
si atunci se va face cerere la TAS sa se puna si golaverajul. la intreg, la jumate sau cum o fi...nu sarim decat din lacul in putzul mintii becaliote a unor oameni fara creier care s-au adunat toti in cloaca aia numita fcsb
mai Vasile,de ce este rusine sa-ti cauti dreptatea prrintre straini,cand e clar ca la noi nu o primesti?pe cioban l-au condamnat politic de doua ori,ba ca de ce i-a prins pe hotii care i-au furat masina,ba ca de ce premiezi o echipa sa joace pe bune si sa nu faca blat,acum grasii din MAPN vor sa-i fure echipa cu ajutorul securistilor din campul tactic din justitie... mi se pare normal sa mearga in instantele neinfestate de securistii lui coldea sau covesi.la TAS Steaua castiga 100% si singurul lucru de care-mi pare rau e bucuria pustilor lui Hagi care vor avea o dezamagire mai mare decat Gioana la alegerile prezidentiale(cu toate ca si acolo a fost vorba de oarece camp tactic)
Mare rusine cu acest becali, mare rusine pentru noi toti ! Nu ar trebui sa cerseasca pe la foruri europene titluri, daca avea ceva de facut trebuia sa-l lase pe Laur in pace, sa nu-l mai inebuneasca cu nebuniile lui si Laur putea sa adune multe puncte, sa nu fie nevoie de cerseala..
LA NOI IN ROMANIA HOTII STRIGA HOTII,dupa interes.Asa ca lasati- o balta. Aseara VIITORUL A CASTIGAT CU AJUTORUL LUO GAMAN. Ce se intampla daca dadea Invers penalty pentru STEAUA.?? Acum toate ziarele,posturile Tb scriiau ca a castigat cu ajutorul arbitrilor. Dar asa nu am auzit nimic, nicaieri vreun comentariu.abeam ce ne cerya pe aici.
Greseala tot la LPF.DE CE A JUCAT DINAMO SI STEAUA CU SPECTATORI ASEARA?? Unde traieste comisia de disciplina?? De fe nu a fost suspendati, dupa ce au aruncat cu obiecte in teten?? Cand ii suspnda la anul. Vedeti?? De aici se trage toaya prostia si indolenta in romania. NU SR RESPECTA LEGILE SI REGULAMENTELE. Fa ce scrie, punetile in aplicare, nu faceti dupa interpretari.asa stau lucrurile in toate domeniile dăo din colt in colt, o dai la invoiala cu cel ce trebuie sa puna in aplicare legile.DE ASTA SUNTEM LA COADA EUROPEI SI MERGEM LA CEDO SI LA, TAS SI NUMAISTIU UNDE Să Ne aparam drepturile. Totul e o hotiesi o mărsavie on Romanica.
Daca privim clasamentul final, la punctaj este trecut jumatate din punctele din sezonul regulat + toate punctele din play off iar la golaveraj doar golaverajul din play off . Daca nu se injumatatea punctajul, Viitorul ar fi avut in total mai multe puncte. Deci tot Viitorul campioana !
Hotii astia iar nu stiu sa piarda.
Cred ca becali face cea mai mare greseala daca merge la TAS impotriva lui hagi. Se va inchide robinetul cu jucatori de la hagi pt totdeauna. Dar pe cioban nu-l duce mintea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.