Comentarii (105)
balauru48
balauru48  •  01 Aprilie 2017, 21:47
Postat de observator_federal pe 01 Aprilie 2017, 21:45

Bogdan Cosmescu foloseste doar "excelent" si "exceptional" la actiunile CFR, de cand a inceput meciul. A mai vazut (indignare maxima!) un penalty "mare cat casa" pentru CFR... Pe Ivan il balacaresc toti, asa ca asta i se iarta.

asa, si???

ortega
ortega  •  01 Aprilie 2017, 21:00

Cică gazdele au marcat de două ori în primele 20 de minute ... Ăsta numai Mihalache poate fi ... Că nici măcar Crăițoiu nu e atât de prost ...

444031605770297
Costinel Zugravu  •  01 Aprilie 2017, 17:49

Hai STIINTA!!!

samertx
samertx  •  02 Aprilie 2017, 00:03
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:54

Metre, aici n-aveam nici un interes special, chibitam doar. Am emoții mari mâine, nu știi niciodată la ce sa te aștepți de la un nou venit:)) Vedem și analizam, dar cu celeritate determinata de o buna dispoziție justificata. O seara bună:)

Metre, ești simpatic. Celeritatea este pentru mine o virtute, sunt oltean. :)) Și eu mă retrag. Somn ușor. Victorie Dinamo!

samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 23:56
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:44

Stai să vezi că în State sunt câteva ore în minus și să constati cum diaspora crede negresit si cu o credință mare campioană o echipă recent înființată:))

Nu cred că avut până acum un dialog în care să primim atâtea steluțe. E ceva putred acolo! :))

ando89
ando89  •  01 Aprilie 2017, 23:54
Postat de samertx pe 01 Aprilie 2017, 23:48

Comunitate neinformată, ce să le faci? Să le bați cadranele de la ceasurile elvețiene? :))

Metre, aici n-aveam nici un interes special, chibitam doar. Am emoții mari mâine, nu știi niciodată la ce sa te aștepți de la un nou venit:)) Vedem și analizam, dar cu celeritate determinata de o buna dispoziție justificata. O seara bună:)

samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 23:48
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:44

Stai să vezi că în State sunt câteva ore în minus și să constati cum diaspora crede negresit si cu o credință mare campioană o echipă recent înființată:))

Comunitate neinformată, ce să le faci? Să le bați cadranele de la ceasurile elvețiene? :))

ando89
ando89  •  01 Aprilie 2017, 23:44
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:37

Metre, mai sunt aproape 20 de minute din 1 aprilie:))

Stai să vezi că în State sunt câteva ore în minus și să constati cum diaspora crede negresit si cu o credință mare campioană o echipă recent înființată:))

samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 23:40
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:37

Metre, mai sunt aproape 20 de minute din 1 aprilie:))

Văd, ne iau ăștia în glumă. :))

ando89
ando89  •  01 Aprilie 2017, 23:37
Postat de samertx pe 01 Aprilie 2017, 23:32

??

Metre, mai sunt aproape 20 de minute din 1 aprilie:))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează