Comentarii (105)
samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 23:33
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:25

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 23:32
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:30

Nu văd de ce-ai cenzurat, probabil ca să-ți justifici activitatea. Mă rog, metre poate afla oricând ce și cum:))

??

samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 23:32
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:30

Nu văd de ce-ai cenzurat, probabil ca să-ți justifici activitatea. Mă rog, metre poate afla oricând ce și cum:))

:))

ando89
ando89  •  01 Aprilie 2017, 23:30
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:25

***

Nu văd de ce-ai cenzurat, probabil ca să-ți justifici activitatea. Mă rog, metre poate afla oricând ce și cum:))

samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 23:26
Postat de bianconerri pe 01 Aprilie 2017, 23:14

***

scuze, n-am apucat să citesc. Te salut , metre.

ando89
ando89  •  01 Aprilie 2017, 23:25

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  01 Aprilie 2017, 23:21
Postat de ando89 pe 01 Aprilie 2017, 23:14

N-o să-mi las barbă metre, ar însemna să fiu fals, deoarece nu suport firele albe și nu accept să mă vopsesc:))

La sânge, metre. Așa arată un bărbat îngrijit. Bine, dacă nu ești în interes de serviciu și n-ai timp vreo lună să vezi săpunul și pămătuful, am văzut exemplare. :))

ortega
ortega  •  01 Aprilie 2017, 23:14
Postat de observator_federal pe 01 Aprilie 2017, 23:02

Tu si ortega sunteti nu doar smecheri si "tari in clanta" ci de-a dreptul eruditi... Bravo! Auzi la ei, Kunta Kinte, 2%...

Măăăăă .... Să nu-mi zici că tac-tu e Florin Salam ... Nu e chiar Kunta , dar e suficient de *** să fie pe-acolo ... Dar ar fi cam tânăr ... Sau ai 12 ani , imberbule ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bianconerri
bianconerri  •  01 Aprilie 2017, 23:14
Postat de samertx pe 01 Aprilie 2017, 23:13

Nu fi supărat, CSU Craiova are o echipă bună, are câțiva tineri de mare viitor. Sunteți în play-off, acolo sus unde se avântă doar cei iubiți, în doi-trei ani aveți șanse la campionat. :))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ando89
ando89  •  01 Aprilie 2017, 23:14
Postat de samertx pe 01 Aprilie 2017, 23:08

Regulamentar, metre! :))

N-o să-mi las barbă metre, ar însemna să fiu fals, deoarece nu suport firele albe și nu accept să mă vopsesc:))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează