kily  •  19 Octombrie 2013, 13:22

asa se va distra marti basel cu stelutza!

mihaiviteazu4
mihaiviteazu4  •  19 Octombrie 2013, 10:54

Deja-vu: S-au distrat cu adversarul, la fel ca la meciul cu Sageata Navodari, inainte de un meci CL. Semnat - un stelist cu abonament.

codrutz_18_2007
codrutz_18_2007  •  19 Octombrie 2013, 10:51
Postat de vasy86le pe 19 Octombrie 2013, 10:48

Eu de cand ma uit la fotbal, nu am vazut niciodata doua autogoluri date de acelasi jucator in acelasi meci =)) banuiesc ca si asta a fost omenie.

Greseli de neatentie, vb lui Tosca :))

vasy86le
vasy86le  •  19 Octombrie 2013, 10:48

codrutz_18_2007  •  19 Octombrie 2013, 10:37
Postat de florin8225 pe 19 Octombrie 2013, 10:28

Ma codrutz mai,altu mai idiot ca tine nu exista aici.Bv tie.Am ajuns sa vb cu oameni intamplator de un anume "codrutz" pe forum,si toti aceasi parere" cel mai mare idiot.BV.

Si unde ai discutiile astea ? La Balaceanca ? :O

florin8225
florin8225  •  19 Octombrie 2013, 10:28
Postat de codrutz_18_2007 pe 19 Octombrie 2013, 10:17

Ce prost esti :))) Baaaaaa penibilule. S-a pisat pe voi un pusti de 17-18 ani cat avea atunci cu golul ala marcat ;) Si Balint care i-a luat la tranta pe acolo. Baaaa penibililor nu o sa faceti nici macar 1 punct in liga . Ocaziile alea de care vb tu, nici macar nu s-au soldat cu sut la poarta bai penibililor ! Aseara n-a jucat BLATU ? Pardon, Bratu :)

codrutz_18_2007  •  19 Octombrie 2013, 10:17
Postat de travk pe 19 Octombrie 2013, 09:58

ne-am distrat si Petrolu 3-0, si cu Cefura 3-0, meci in care cEFURA CLUJI nu a tras la poarta niciun sut pe spatiul portii 90 de minute, cu dinamu nu mai zic festivalul ratarilor, daca era Piovacarri atunci si Kapetanos dadeam minim 5 si lu dinamu, descultii descultilor

ardeleanu132
ardeleanu132  •  19 Octombrie 2013, 10:04

Uau. Dar meciurile astea chiar nu sunt blat. Nu sunt, nu sunt, nu sunt. De ce pleaca proprii suporteri de la meci (vezi meciul din mai anul acesta)? Unii suporteri (fraieri) ai stelei nu vor sa vada asta. steaua = club becalizat, echipa de 2 lei, staff de 2 lei, arbitri de 1 milion de euro.

eucutine
eucutine  •  19 Octombrie 2013, 10:02

esti prost? piovaccaru nu a miscat in fata gloabelor duracel si blat21.

ardeleanu132  •  19 Octombrie 2013, 10:01

Petrolul, CEFURA. Cand aduci in discutie meciul cu Viitorul, nu raspunde, ci schimba vorba. Hai steaua, Hai Viitorul. steaua = club becalizat, echipa de 2 lei, staff de 2 lei, arbitri de 1 milion de euro.