Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Are o fata de guster terminat :))) fecesebist, parca-i scrie pe frunte :)))
O pot gasi in pungile cu pufuleti la surprize :)))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cere stema cu mizeria blatista fc fcsk, aka eterna candidata la titlu, niciodata in posesia lui!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acopera cu niste ziare punga ca iti ies pui de gaina taranee.
Mentalitate de suporter in fotoliu, stati nenica acasa, eu daca as fi din Bucuresti ( din pacate sunt din Buzau si distanta nu-mi permite sa merg la fiecare meci) pai ratam vreun meci ?? Iar Chiajna e langa Bucuresti, puteai face un efort daca esti din Bucuresti. Eu asa as fi facut, nu te condamn, din pacate, la fiecare echipa sunt si suporteri de fotoliu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Il vrei pe Golofca înapoi la mizeria blatista FC FîCîSîBî?
Ai *** Botosani, fix cand trebuia sa castige au facut-o de ***, asa in caz de victorie pentru *** erau la egalitate daca batea si botosani si etapa urmatoare ii trimiteam noi oricum acasa oficial si restu puteau bate, asa in schimb, daca bat p0taile prind locu 6 si vor avea moral bun cu noi, dar ii terminam :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.