Alte știri din fotbal
Drum liber spre cupele europene: „Am plătit tot, putem juca!”
0
Marius Șumudică, reacție emoționantă după ce a fost la spital la Mircea Lucescu: „E ca un tată pentru mine. Nu pot decât să mă rog la Dumnezeu”
0
Directorul GSP, apel în cazul delicat al lui Mircea Lucescu: „Să ne rugăm și să avem mai mult respect pentru suferința lui!”
0
U Cluj nu i-a speriat în lupta pentru titlu: „Sunt norocoși!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a semifinalelor Cupei Angliei a evitat o confruntare între marile favorite
0
Mitriță și-a prezentat scuzele pentru gestul reprobabil din China: „Am eșuat în a mă controla”
2
Manchester City a confirmat plecarea căpitanului: „Nu poate fi înlocuit”
0
Marius Corbu, decisiv pentru Ferencvaros » „Dublă” importantă în lupta la titlu din Ungaria
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Mircea Lucescu rămâne în stare gravă la ATI: ultimele informații de la ...
Libertatea
Vești excelente de pe Autostada Transilvania. Pe câți kilometri am putea ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Ruxandra Ivan, profesoară în relații internaționale: Parteneriatul României ...
Libertatea
ai ramas blocat cu aia, am vazut, acum treci peste
Nu ma pot abtine cand vad cine scrie balariile de mai jos :) Adica, omul e cu capu-n capsuni zi de zi dar cunoaste, in amanunt, politica mondiala. Sa nu mai zic ca are si informatii de broker. A mai scapat din lant saptamanile trecute :)
tu ai intrat să-i jignești, sau să-i contrazici? :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba ce le mai stii tu pe toate, Woody. Pai cum recunosti tu "creierele" alea cand tu nici tabla inmultirii Cu 4 n-o stii :))
RETINE..IN PRIMUL RAND TI AU LUAT... SPECIALISTII SI CREIERELE..AKA..CREATORII DE PLUSVALOARE MARE..SI INCA NE IAU TOATA CREMA SCOLII ROMANESTI..ASA NASPA CUM CRED UNI..INCA PRODUCE..SI NU..FRAIERI..:)))))))0
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai tzaran necalculat si anti cerebral ! Ba tu chiar ai luat-o in serios cind pionier fiind ai aparut la panoul fruntasilor la invatatura din sat ! Vecinul de gard nu ti-a iertat-o niciodata .
:) NU VOR SARI...STAI LINISTIT..DEJA NE AU SARIT DIN SCHEMA.. DACA AI CURIOZITATEA SA VEZI.. CAUTA ASTA.. CE INVESTITORI..DIN CE TARI SI IN CE ZONE AU PUS PE CHITUCI..INDUSTRIA ROMANEASCA..CA MAI APOI..SA VINA..SALVATOR..CHIPURILE..CAPITALUL LOR.. NISTE HARTII FARA VALOARE..DE ALTFEL? 5 MILIOANE DE STRAMUTATI PLUS ..RESTUL SCLAVI SUB ACTIUNEA? SI VESTULUI SI ESTULUI :)))))
Fiind foarte bine informat îți permiți să faci afirmații bine documentate. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.