Alte știri din fotbal
Darius Olaru, gol superb la meciul 250 pentru FCSB
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Cele mai recente informații despre starea lui „Il Luce”
43
Povestea lui Paul, adolescentul care a dat lovitura de start la Botoșani - FCSB: „Meciul vieții!”
0
FC Botoșani - FCSB » Duel la vârful play-out-ului
5
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea după decizia antrenorului
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
2
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
4
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
in sfarsit. s-a pus punct unuia dintre cele mai proaste 3 sezoane din istoria lui FC Dinamo 1948, si cu siguranta, cel mai prost din 1970 incoace, de cand eu vad futbolul. un lot jenant de slab, cu uimitor de multi jucatori amatori, impotenti, incapabili sa fie macar sportivi, necum futbolisti, o adunatura pestrita, eterogena, fara nici un talent, interes sau calitate, o pata si o rusine pe Blazonul, Palmaresul, Istoria si Culorile albrosii. tocmai de aceea, la asemenea deces fara fast, parafrazez pe strabunii nostri si spun un singur cuvant : duca-se ! acum, ca tot se duse..)) fie-i tarana usoara de editie si deie al de sus sa nu mai avem parte de asemenea decadere. al de sus ? cum cine e... patronul..) gluma e gluma, nu depinde doar de el, are bune intentii, din gura multi dau, dar cu fapta putini ajuta, la greu. la urma urmei, avem futbolul pe care ni-l putem permite. totusi, consider ca DACA FC Dinamo 1948 isi rezolva cea mai grava criza financiara din Istorie, DACA FC Dinamo 1948 depaseste finalmente starea de insolventa prezumata, atunci nimic nu o mai poate dobori prea curand si abia atunci vom putea vorbi despre Renasterea AlbRosie. deocamdata, cum spuneam... duca-se !..)) si fara indoiala : FORZA DINAMO, EVER ¬! ne auzim la primele transferuri, poate avem motive sa analizam. pana atunci, dixit all.
unico_biancorossi • 29 Mai 2015, 23:15 ”in sfarsit. s-a pus punct unuia dintre cele mai proaste 3 sezoane din istoria lui FC Dinamo 1948, si cu siguranta, cel mai prost din 1970 incoace, de cand eu vad futbolul. un lot jenant de slab, cu uimitor de multi jucatori amatori, impotenti, incapabili sa fie macar sportivi, necum futbolisti, o adunatura pestrita, eterogena, fara nici un talent, interes sau calitate, o pata si o rusine pe Blazonul, Palmaresul, Istoria si Culorile albrosii. tocmai de aceea, la asemenea deces fara fast, parafrazez pe strabunii nostri si spun un singur cuvant : duca-se ! acum, ca tot se duse..)) fie-i tarana usoara de editie si deie al de sus sa nu mai avem parte de asemenea decadere. al de sus ? cum cine e... patronul..) gluma e gluma, nu depinde doar de el, are bune intentii, din gura multi dau, dar cu fapta putini ajuta, la greu. la urma urmei, avem futbolul pe care ni-l putem permite. totusi, consider ca DACA FC Dinamo 1948 isi rezolva cea mai grava criza financiara din Istorie, DACA FC Dinamo 1948 depaseste finalmente starea de insolventa prezumata, atunci nimic nu o mai poate dobori prea curand si abia atunci vom putea vorbi despre Renasterea AlbRosie. deocamdata, cum spuneam... duca-se !..)) si fara indoiala : FORZA DINAMO, EVER ¬! ne auzim la primele transferuri, poate avem motive sa analizam. pana atunci, dixit all. ” Achiesez, metre! Vichend plăcut!
Punem pariu ca toata lumea e de vina numai Puriul nu? Asta va declara Strambu'
cine ma!??....dinamu!??....papagali..:)) hai pa!
Au aparut dinamovistii adevarati, apropo, ati aplaudat noua campioana?
Nu mai inteleg nimic...pe aici dinamovisti lipsa...or fi toti pe stadion ? Dar pe stadion sunt cativa...astia or fi toti..???? NU se poate...mareata galerie dinamovista ???
s-au invatat de la Marius Niculaie, inainte de meci, gura mare, ca opreste Steaua din lupta pentru titlu.... dupa meci, nu stia cum sa fuga
Dinamo o Rusine de club sarac si mediocru cu un patron coate goale, tare in gura . Steaua straluceste, Dinamo se usuca .
Ba nene...!!! unde e mareata galerie dinamovista...care NU mananca pufuleti ...????? Acum nu mai aveti cea mai tare galerie din univers ???
Dinamo, daca joaca tot asa la anul, s-ar putea sa castige dublul trofeelor castigate in ultimii 3 ani, adica zero..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.