Alte știri din fotbal
Cum va arăta Dinamo în play-off: pe cine va miza Zeljko Kopic în ofensivă
0
Andrei Nicolescu, mesaj emoționant pentru Mircea Lucescu: „Am văzut la dânsul lucruri care au devenit rare în lumea actuală”
0
Petrolul - Csikszereda, start în a treia aventură pe „Ilie Oană” pentru Mehmet Topal: ocazii la ambele porți
0
Dacă pleacă Zeljko Kopic, Dinamo are un antrenor din Superliga pe listă!
2
Știri din fotbal internațional
Napoli - AC Milan, derby pentru locul 2 în Serie A » Echipe probabile + cote
0
Continuă scandalul de la Cupa Africii pe Națiuni! Senegal merge la TAS, după ce forul continental a confirmat victoria Marocului
0
Fostul campion din Premier League a semnat cu Wythenshawe FC
0
Joacă sau nu joacă Harry Kane? Decizia luată de Vincent Kompany
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Menajera medicului anestezist Cristian Staicu a recunoscut că l-a ...
Libertatea
Ce îi lipsește României ca să meargă în direcția bună? Un politolog din SUA ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Sfânta Lumină ajunge în România de la Ierusalim și anul acesta: „Cu ...
Libertatea
Afara din liga 1 cu blatistii ordinari si insolventi de la minamo!! negoita la puscarie!!
La cate umilințe a suferit in ultima vreme, plus iarna grea s-a cam .... constipat :-)))) de restul se bucura răsadurile pt primavara pe care le tine in camera dinspre strada, unde e mai soare si deci mai cald :-))))
Da! Atat timp cat umilesc oiiiile sunt favoriții mei! :-))))) orice microbist urăște fcsb si pe jjjiji! Numai ohileee nu! :-)))
Stalinistii, valahii, randomii si bochistii cu spume la gura ahaaaaaahaaaaaaaa
A fost cel mai frumos meci pe anul ăsta din Liga 1. Asta când am văzut și Viitorul dând 5 goluri azi. :) Nici nu mă așteptam la așa ceva. Mai sunt totuși speranțe pt Dinamo.
dinamo nu mai are bani de echipament rosu?.. sau il pastreaza pentru aniversarea castigarii cupei marbella?
negoita a dat.. de unde? Ca el e sarac si neputincios. Asta e meci trantit pe linie de partid, clar
Săracii olteni, tocmai ce-si propuseseră sa învingă "echipa sistemului"!-)
Tot citesc pe aici BLAT...nu am vazut deloc meciul si abia ce am intrat le gsp, dar totusi nu pot sa cred ca FCDB face blaturi. Va rog frumos...FCdB nu a facut si nu face blaturi, poate in viitor, dar azi clar nu :))
O noapte așa cum meritați:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.