Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
=)) nu exista in clasa conducatoare de azi nici unu
Am trecut si prin Ungaria, mergand spre... vest! Dar sunt clujean!!!
baai alpine, stii care e problema mea spre exemplu cu chefereul tau? FURAAAAAAAAAA RAUUUUUUUU!
Cam subiectiv asa...
si oameni mai putini as adauga.
loooooool, nu , doamne fereste, suporterii lui dinamo sunt speciali, iti dai seama:)) atmosfera incendiara, noi la meciuri strigam forta milan si hala madrid nu strigam si noi de steaua, de cand n`ati mai avut 20 de mii in tribune de 6 sau 7 ani? mi`e sila de oameni ca tine!
Ba de ce minti cu nerusinare? Cum sa fie U sustinuta cand paszkany e vocea tare in PD-L? Nu el e sponsorul sef? 1 - pe stadion se plateste chirie, nu se joaca moca. 7500 Euro pe meci e doar stadionul, mai pune intretinerea si cheltuielile in zi de meci. Stadionul ala da pierdere daca nu se prind cupe europene. Cat despre constructie: tot ei l-au daramat pe ala vechi. 2 - a fost Irimies in PDL si gata, U e cu PD-L? 3 - Ce contracte are Walter cu primaria? Se poate baga peste pedelistu' ala de Prigoana? Zi exact ce contracte are. Atata va place sa dezinformati, cum ati facut si la meciul direct.
la ce meci te uiti ba:)) La Rapid U cluj a fost atmosfera mai faina
Se spune ca Paszkany a luat ceva terenuri ale unei facultati - nu stiu exact despre ce e vorba - la pret sub-evaluat. Posibil. Cati au facut asa ceva dupa Revolutie!!! dar a creat ceva cu ceea ce a obtinut!!! Trebuie sa recunosti ca, cel putin pe plan sportiv, a realizat ceva deosebit! Stii cum zicea Rockefeller: Intrabati-ma orice, dar nu cum am facut primul milion de dolari!!! Cati au furat ca-n codru in tara asta si nu au lasat nimic in urma lor!?
& antonescu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.