Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
moldovene, mai baga apa fiarta la lighean ca ti-au oprit astea soba !!!
nu merge vrajeala asta, CFR-ul un club cu datori si care a trecut si ea prin procesu de insolventa, la iesirea din aceasta procedura, a gasit imediat actionar si chiar a bagat bani frumosi !!!
Cand ma uit ce transfer a reusit viitoru cu eric, la noi nu era bun ca cica domne era gras, nu l-au vrut specialistii p000lii, azi a fost cel mai bun om al viitorului, cum de altfel etapa de etapa ii salveaza pe constanteni !!! Bravo lui Hagi ca sa gandit, la noi specialistii baltii nu l-au vrut !!!
Mai bine inghetai definitiv .
Am fost la acest meci, un rezultat mincinos, Dinamo a avut ocaziile de partea ei chiar daca Viitoru a fost cu posesia, din pacate, am fost partas la o umilinta greu de digerat, pe langa ca mi-a degerat nasu si mainile am vazut si tentativele alea de jucatori chinuindu-se, o rusine de meci, cat despre suporteri care sau dus peste negoita, f.bine am facut, ma numar si eu printr-e aia care sau dus sa ceara socoteala acelui infect din conducerea noastra, negoita merita o bataie bine de tot pentru halu in care ne-a adus, de 5 ani de zile ne tine in mediocritate, a castigat doar o amarata de cupa a ligii pe care federatia a desfintato la nici primu an de la inaugurare, atat de importanta era :)))))) ma bucur pana la urma ca a venit acest dus rece si negoita ne va parasi, a anuntat pe digi ca nu mai sta !!! Se va gasi un investitor si pt noi, la cfr imediat dupa iesirea din insolventa sa putut si sau facut investitii foarte mari, nu degeaba e pe locu 2 acum, fara investitii nu faci performanta, e ca si cum ai pune un cal mort sa traga la caruta cu lemne, n-ai cum, exista o speranta dupa acest esec, ma bucur inca odata ca pch sa trezit la viata, ca ei erau cam cumparati de negoita, peluza sud mereu a avut coloana si la injurat pe impostor mereu, acum asteptam plecarea nenorocitului , sa dea domnu sa ne lase impreuna cu epavele alea din primu 11 , iar miriuta e antrenor de echipe mici, e slab saracu, na venit cand trebuia !!!
Ma indoiesc ca Alibec poate primi o oferta de genul asta. Jucatorii romani nu se mai cauta pentru ca sunt lenesi, figuranti, neprofesionisti si se adapteaza greu. Pai daca pleaca in Angliade exemplu si il vad aia ca e numai cu mainile pe sus c anu primeste pasa la picior, il zobara imediat. Pacat de el ca e fotbalist in adevaratul sens al cuvantului ( are fizic, ceva viteza, sut, viziune, control, dar n-are minte nici cat un copil de 5 ani). In loc sa traga tare sa prinda un contract sa se aranjeze pe viata cu banii...el sta cu mainile pe sus.
gata ba ,ma bag la un film de groaza ca o comedia am vazut in seara asta ,o comedie de echipa...
Pai daca-l vinde pe Alibec cu 10 mil. plus inca 10 din EL e clar ca va fi pe plus! Sunt curios totusi daca e adevarata oferta...
iar au inceput saraciile sa numere ocaziile ,asa este cand nu dai gol ,cobori o treapta mai jos si te lauzi cu ce ai ,astia mereu uita ca fotbalul se joaca pe GOLURI ,ratarile sunt bune la impresia artistica numai ca aici nu e patinaj artistic ,c-asa-i in tenis,,,
DECI.. PT CAINII PRO POKEMONI.. SI A SA NEECHIPA..O INTREBARE.. CATE MECIURI SI CATE BOMBE A FACUT DINAMO ..SI DE CATE ORI AU JUCAT ..LUNI ..VINERI IN COMPARATIE CU SAMBATA-DUMINICA?....MNO..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.