Alte știri din fotbal
Deschidere rapidă de scor în CFR Cluj - Csikszereda » Duel între două formații în mare nevoie de puncte
0
Vi-l mai amintiți? » Decizia MAJORĂ luată de atacantul care a fost decisiv pentru CFR Cluj: „Unul dintre cei mai îndrăgiți de la echipa noastră”
0
Sepsi, pe loc promovabil direct după victoria cu Concordia Chiajna, din primul duel al rundei #17 » Clasamentul ACUM
1
Zeljko Kopic mesaj pentru dinamoviști: „Și acum, de Crăciun, și la anul”
0
Știri din fotbal internațional
Înaintea meciului direct, De Rossi și-a amintit că a fost coleg cu Cristi Chivu: „Cum mă simt să îl văd? Să vă zic”
0
Fostul jucător al CFR-ului, dorit în Premier League! Crystal Palace și Birmingham îl vor în ianuarie
0
Carlo Ancelotti a primit o ofertă de nerefuzat și urmează să semneze » El câștigă acum 10 milioane de euro, dar noua propunere este peste acest prag!
1
Fanii se revoltă înainte de Cupa Mondială: „Scandalos!”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
CE SA TI RASPUND BAH..SKIP..SAU VALEA..TU CINE CELULA NOASTRA ESTI? POLITIA SAU CINE?
Fii serios. :))
Ca sa mascheze cine e .
tu mai bine iti platesti intretinerea aia restanta ca altfel iar intrii pe penalizari. spre binele tau iti zic :))
am destule de reprosat lui Negoita dar nu pot sa-i reprosez cuiva ca nu baga in Dinamo banii pe care nu-i are. Negoita daca era baiat destept, pe planul lui financiar cat putea facea ce a zis la inceput - New Dinamo. in 5 ani de zile se puteau promova 50 de fotbalisti chit ca sportiv se bateau la playout/retrogradare sau divizia B. descutia e mai ampla si am mari dubii ca poti sa o urmaresti..sau ca sunt mai mult de 2-3 de pe aici care pot sa o urmareasca.
Calm Mitruț. Am întrebat doar. De ce eviți să răspunzi?
DA DE CE ESTI MATALUTA ASA CURIOS..VEZI DE BUBELE MATALE .. NU CITI SI EVITA..DACA NU TI PLACE... ..GOGULE
Intrăm în play-off, dar după câtă umilință! :)) Acolo, după amenzile lui Negoiță- din ce dracului taie- facem legea! :))
BAH PACALICI.. DE CAN CAN..MISCAREA ACTELOR O FACEAM SI EU DACA IL NAVEAM IN SPATE PE ANGHE..LASHHH..INTELES CU TELEAGA.. ENTIENDES ALGO/ COCALARE..:))))))))
Cea mai tare stire !Cățeii gonflabili, bătuți de câinii lupi ! Asta ca in bancul ala cu arabul beat la bordel ! Hahaha !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.