Alte știri din fotbal
FRF a reacționat după mutarea de ultimă oră din Parlament! Răzvan Burleanu cere măsuri radicale: „Instrumente de a lupta împotriva mafiei”
0
Andrei Cristea e convins că FCSB a nimerit-o: „Jucător de națională! Ce tupeu are!”
0
U Cluj, de neoprit! După Alibek, a prezentat azi al șaptelea transfer
0
Oțelul Galați își ia fundaș dreapta din Portugalia
1
Știri din fotbal internațional
Cât ghinion! Jucătorul Angliei s-a accidentat cu o zi înaintea debutului la Mondial » Pe cine cheamă Tuchel
0
Chelsea îi dă planurile peste cap lui Cristi Chivu! Londonezii au intrat la negocieri cu fotbalistul pentru care Inter a pregătit o „ofertă istorică”
0
Romario a dezvăluit cum ar trebui să se „redenumească” fotbalul » Ce favorite are legenda braziliană la Mondial
0
„Pe cine avem aici?” » Darius Olaru, prezentat la noua echipă: „Aștept de mult această zi...”
2
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
1
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
CTP a dat verdictul după ultima mutare a lui Nicușor Dan: „L-a depășit pe ...
Libertatea
Cel mai lung viaduct construit în România, întrecut de coloșii de pe ...
Adevărul
Toată lumea a crezut că a murit după Campionatul Mondial, dar „Fredi ...
GSP SPECIAL
Americanii au scos milioane de tone de petrol prin strâmtoarea Ormuz, fără ...
Libertatea
Dle Buzarin, ati ramas acelasi comentator ingramadit, chinuit si antidinamovist. O fi din offside primul gol al lui Dinamo, dar atunci golul egalizator este cu atat mai incorect, Radut faultand evident si urat. Iar Palici ia galben pentru simulare total aiurea: de fapt se impunea penalty. De ce nu va ocupati de ce stiti mai bine, managementul cluburilor de fotbal?
Stai că acum are o funcție importantă !!! Director de imagine la Clinceni :)))))))))))
*** iar bati campii primul gol al lui dinamo a fost autogol fault grosolan al lui radut la golul pandurilor si penalty in prima repriza si despre ce vorbim unde e ajutorul arbitrului buzarin spera sa prinda si el avionul nationalei gudurindu-se pe linga junior sa observe seniorul edi se crede cel putin mourinio dar oricine poate fi antrenor cu jucatori buni adusi pe banii statului
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă uit la clasament şi îmi place, Vestită-i Dinamo pentru ceea ce face ! Iar aşa zisa mare campioană, Se zbate prin ţară ca o lighioană, Ea nu va mai scăpa şi de această dată, Că soarta ei , va fi, să fie scufundată ( moartă şi retrogadată ), Şi tot stuff-ul ei , este în agonie, Dă-le Doamne, uite aşa să fie ! Amin
Cat despre Buzarin care a mazgalit articolul asta ***, probabil saliveste si e frustrat ca nu mai este conducator in liga 1 ,la singura lui participare ca conducator de club la Victoria Branesti i-a si retrogradat si s-au dus spre desfintare, halal jurnalist *** asta !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In doua etape consecutive Динамо a primit de la arbitri 4 puncte ***........... Macar daca stiai matematica, in meciurile cu Petrolul si Pandurii, Dinamo a invins altfel ca a scos 6 puncte !!! Of, of,of !!!
Ma ofer sa i fac un cadou dlui Buzarin : o pereche de ochelari ! Golul a fost marcat de un jucator de la Pandurii ! Chiar sii asa arbitrul ar fi putut acorda offside daca considera ca Esombe a participat la faza ! Faza fffff grea !
Pandurii a marcat golu egalizator in urma unui fault in atac al lui radut asupra lui fai !!! Golul nostru de 1-0 nu a fost nici vorba de offside la essombe pentru ca daca va uitati bine este autogolul dat de filipeto iar essombe nu atinge chiar deloc mingea !!! Palici a fost impins in careul gorjenilor de droppa si arbitru nu ne da penalty clar ca lumina zilei, iar scuzele ca droppa plangea in vestiar, cine la pus sa intre ca un cursant la macelarie cu talpa pe tibia lui nedelcearu ??? Atunci poate plangea nedelcearu de durere, la asta nu sa gasit *** IORDANESCU !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
filozofeaza si el. nu e diferenta mare intre ei :))
Bianco, măcar, o pune în teren 4-4-2, ăsta e cu pluta pe Bega, metre. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.