Comentarii (11)
1177177172317584
Christian Ciuca  •  22 Septembrie 2019, 21:40

joaca foarte-foarte bine Chindia, 3 bucati la Botosani acasa, 3 cu Dinamo, joaca deschis, ofensiv, pina acum au condus tot timpu si au pierdut punctele victoriei intotdeauna in repriza a doua, ca si cum le-ar fi frica sa cistige, dupa victoria asta ar trebui sa se elibereze si sa acumuleze victoriile, Moldovan face treaba buna, cum vor da drumu la stadion va fi record de spectatori meci de meci, nu e normal sa nu termini renovarea stadionului pina-n iarna, sa incepi returu in sfarsit cu meciuri pe teren propriu la tine-acasa.

danirovl
danirovl  •  22 Septembrie 2019, 21:21

Buni astia de la.bt ...joaca super fotbal:)))sigur i au furat arbitrii !Nu avea cum sa piarda super echipa asta:)))

nentoovidiu
nentoovidiu  •  22 Septembrie 2019, 21:07

Nu se poate...Echipa care joaca fotbal ,a pierdut acasa cu 3-0.Cu cel mai mare antrenor in viata,Croitoru,pe banca.Nu se poate...Si in aceasta seara,doamnele din Botosani vor lua bataie.Care doamne stie domnul Iftimie.

cpt.ahab
cpt.ahab  •  22 Septembrie 2019, 20:05

Dar de cotul administrat de Piece lui Burlacu, nesancționat nici măcar cu galben, nimic-nimic?

becalidinamovit
becalidinamovit  •  22 Septembrie 2019, 19:44

ce cauta croitoru pe banca dupa jignirile aduse arbitrilor?e piftielabutoane?

10156153167394184
Silviu Stochita  •  22 Septembrie 2019, 19:39

Si acum de mai zic moldovenii, tot arbitrii?

749913671784643
Razvan Marcel  •  22 Septembrie 2019, 19:29

Eu cred ca Neciu trebuia eliminat în prima repriza. E al doilea meci în care Botoșani, și cu Dinamo și cu Chindia trebuiau eliminări.

1155979811106621
Dumitrescu Alin-Marian  •  22 Septembrie 2019, 19:21
Postat de Adrian Ionica pe 22 Septembrie 2019, 19:07

Un blat ca pe timpuri ! Huoo

Ce te face sa crezi asta. Chindia a avut meciuri echilibrate cu toate echipele. Și atenție a jucat cu cele mai puternice. La Craiova cel puțin merita un egal. Dacă aveau stadion propriu avea sigur mai multe puncte. Poate aud autoritățile sa se grăbească puțin.