Alte știri din fotbal
Tras pe linie moartă de Rapid, Antoine Baroan a ajuns la un acord cu noua echipă: „Prezentat în următoarele ore”
0
Farul - Universitatea Craiova » Gol superb în minutul 25
10
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
FCSB - Csikszereda, prima „finală” pentru play-off » Gazdele sunt obligate să câștige: echipele probabile
2
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid plănuiește o dublă lovitură de senzație la final de mercato! Un nume mare e deja rezolvat
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin, TITULAR!
0
Andrei Rațiu, implicat într-un Real Madrid - Rayo nebun! Două „roșii” și penalty decisiv în minutul 90+10
3
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
2p2f cota de cota
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu cred ca oamenii de fotbal ar trebui sa aiba voie sa joace la pariuri, dar numai daca mizeaza pe victoria propriei echipe cand toti ii dau sanse mai mici!
Get lost!!!
Iar a inceput *** cu valizele--RETROGRADATI FCSB-UL...ciuma fotbalului romanesc
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e clar ..astra joaca turca ..meciul asta ar trebui sa nu se mai dispute ..pai spatii si jucatorii astrei nici nu ataca pe fcsbiti ..un fel de viitoru pfcsb prima repriza cand fcsb juca singura pe teren ca viitoru nu inchidea jocul deloc ..acela si scenariu ..o nesimtire de meci pasemaiurea ,totul pe afara ..njoaca cu nicolae ,si bus ,cand fcsb joaca cu 3 atacanti ,gnohere,alibec si tanase ..e clar ca meciul e dat de la inceput ,,se joaca ca asa trebie ..
ce tare ar fi sa castige Steaua 1-0 cu un gol marcat de... Pleasca! :D hahaha
Blat ordinar>.....RETROGRADATI ***-ciuma fotbalului din romania
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PRIMA DESCONSIDERARE A CESTUI MECI SI A COMPETITIEI E CA MORAIS EJOACA TETRIS PE TELEFON LA OFICILA ,TEXEIRA E LA *** IAR GERALDO LA ANA ASLAN ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sapunaru ce face?Dar Coman?Sa vezi ce joc face Sapunaru copilul lui FC National(nu al ***).Hai Steaua!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.