Alte știri din fotbal
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
3
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
0
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
4
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
7
Știri din fotbal internațional
Barcelona, ultima încercare pentru transferul lui Julian Alvarez: Deco este deja la Madrid
0
Cum s-a terminat meciul care o interesează pe Universitatea Craiova, dacă ajunge în Conference League
0
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
11
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
12
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
AAA nu, daca prindem locu 2 jucam in campionatu inter-satesc !!! Mai ai frati pe acasa ??? :))))))
Era o faza destul de grea, nu era ceva flagrant. Oricum nu justifica in nici un fel iesirea de pe teren. Iar la trofeu ati renuntat dupa 1989, de frica sanctiuilor nu din fair play. Tocmai fusesera desfiintate Victoria si Scornicestiul, n-ati vrut sa riscati vreo reclamatie la UEFA.
Nu vreau sa-ti spun ca esti fecesebist si de aceea nu ai inteles ce am comentat !
?? deci toata saptamana popescu ala a declarat ca csu odihneste jucatorii pentru meciul din cupa si tu acuma spui ca vin cu titularii? wtf?
uite eu te contrazic, Dinamo are sanse la titlu. Nu e favorita insa in momentul de fatza joaca cel mai bine din primele 3. Steaua daca mai face un meci ca asta nu bate, iar pustii lui Hagi vor juca cu presiune pe umeri. Sansele sunt mici dar noi ca fani avem datoria sa credem in ele. Si chair daca iesim pe locul 3, stim ca o facem cu capul sus..nu jucand contra rezervelelor si juniorii altor echipe in ultimele 2 etape.
Important e ca am avut fair-play si am renuntat la ea! Si golul fusese valabil chiar daca nu mai conteaza...tusierul era pe "mànà" cu secu!:)
Adi, ai inceput sa folosesti steluțele, nu claca acum...la mal...
Lasa-l, gymd e aerian, in urma cu vreo 3-4 zile zicea ca Dinamo joaca in UCL :))))
gymd *** strikes back. daca va incurca astra in ultima etapa,indiferent de ce face Steaua cu viitorul,terminati pe locul 3. ce loc 2 visezi? cu siguranta moraies o sa rupa tot in meciul cu voi. auzi la el,este bun si locul 2. ca terminati pe locul 2 sau pe locul 6,tot una este pentru voi. totusi,sa nu va treziti intr-o dimineata ca decid astia de la uefa ca nu aveti voie in europa din cauza bancrutei frauduloase.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lmao, am trecut la ordinea mondiala! Bah, io v-am zis sa nu mai beti! Traba voasta :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.