Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
suji bila..nimeni nu te baga in seama :)))))) CAMPIONEEEEEEEEEEEEEEES CAMPEONEEEEEEEES OLEEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!
Campioana mai penibila de atat nu se poate...fara arbitri erau pe la jumatatea clasamentului
CAMPIONI DIN NOU CFR CLUJ!!!!!!!!!!!!!OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!
intrebi de unde vin banii la CFR? citeste despre tatal lui paszkany si cum a ajuns el sa aiba bani .....un patronat serios aduce rezultate lasand la o parte certurile dintre "noi" suporterii haide sa fim sinceri ...Vaslui patronat serios in primele 4 locuri de ani buni ...CFR patronat serios campioana de 3 ori in 4 ani ...mascariciul si circul facut de patronii din Bucuresti care iubesc mai mult sa fie vazuti la TV decat sa faca baze sportive si performanta au dus fotbalul Bucurestean in pierzanie ..pacat sincer pt ca nu doar voi pierdeti ci Fotbalul Romanesc pierde
ai la avatar poza cu Romania Mare ...si scrii ce scrii .....daca te uiti in dictionar la cuvantul Ipocrit ..stii ce gasesti? o poza cu tine !! nici nu o sa ma obosesc sa iti explic faptul ca sunt mai multi suporteri ai lui U Cluj unguri decat suporteri unguri ai lui CFR ...pt ca mintea ta putina nu suporta atata tehnologie
probabil singurul comentariu fairplay de pe tot site-ul asta ...
un singur lucru am de spus ....nu va mai "aud" !! cred ca o fi de la cel de-al 3lea titlu pe care o echipa din cluj il are si care spre bucuria mea nu va merge in Bucuresti :))) oricum ironic e ca ei striga hotii dupa ce 35 de ani au fost favorizati de regimuri politice si mite bine plasate:))) doar ca pe acelea le accepta pt ca hey e echipa lor:))) CLUJUL oras de 350 000 de locuitori 2 echipe in Liga 1 ....si TITLUL DE CAMPIOANA ...restul e istorie:)))
baga-ti tu capu in pamant k io is p locu 1!!! =)))) tu bagi capu la mine intre picoare sa iti frec un pic gurita cu Pwulita =)))) mars!! voi sinteti aia care ati stragat dupa ceausescu in piata universitati ... noroc k o venit zapada! =)))
Pe Cadu, nu-l interesează cum a ajuns campion: "Nu-mi pasă dacă a fost penalty la Kapetanos" ://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/pe-cadu-nu-l-intereseaza-cum-a-ajuns-campion-nu-mi-pasa-daca-a-fost-penalty-la-kapetanos-9646544 ___________________________________________________ Pentru cei care au uitat ce a făcut Beto și The Blatistii la Sibiu le ofer acest clip definitoriu pentru mafia din GRUIA:://www.youtube.com/watch?v=biebUaTd2S0 Priviți acest clip este definitoriu pentru modul in care Mafia The Blatistii au câștigat acest titlu. _________________________________________________ MAFIA MIRCEA SANDU MITICA DRAGOMIR ISI BAT JOC DE 21 DE MILIOANE DE ROMANI
mai ales cu concordia!! =))))))))) ingerilor! CFR!!! CFR!!! Campioniiiiiii campiooooooniiiii oleeeeee oleeeeeeeeee oleeeeeeeeeeeeeeee!!! hai sa vedem duminca! ca intre amici!? daca va bate CFR canti cu mine campioni si daca bate Steaua cant io cu tine ce vrei tu!! ;) pariu!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.