Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu le exclude pe Dinamo și pe Rapid din lupta pentru titlu: „Ea e favorită, are lot complet!”
0
Ce va face Oțelul cu cei 600.000 de euro primiți de la FCSB
0
FCSB nu se oprește! Becali pregătește încă două transferuri
0
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Andrei Rațiu este titular pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Metre, cine știe asta în afară de noi? :))
primaria psd incearca sa reinvie mortul rapid. de aia au aparut toti mortii astia ca ciupercipele,peste noapte. inainte erau doar ***,acuma au revenit si *** rapidistii. de ce,tinand cont ca academira rapid este doar o clona si rapid nu mai are cum sa existe vreodata? chiar nu stiu,au umilinta in adn ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. ce sa promoveze,ori pierd cei de la csa procesul cu becali si revine totul la normal,ori castiga si preiau echipa Steaua in liga 1,cei de la csa cu buget de 5% din cel al mapn(aproximativ 150 de milioane de euro). orice s-ar intampla,este bine. pe Steaua o vor toti,pe rinamo nu o vrea nimeni nici pentru 2 milioane de euro. nu de Steaua imi fac eu probleme daca as fi in locul tau. rinamo risca sa se desfiinteze,vezi bancruta frauduloasa. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
treci inchenping ca iesti ininferioritate lasa oamenii mari si liberi sa se ocupe de astfel de treburi
Fi.i.ar țărâna grea!!!
ba rid fecepatruconsonistii da nu se gindesc ca iasiu ie la un meci de plieof fata de botosani si viitoru si au meci direct cu iele si daca au parte de un pleiof cu dinamo si iasu vai de consoanele lor iei au uitat ca datorita lanternei rosii otelu au cistigat ultimu titlu de campioni ca daca otelarii nu bateau la mures oha titlu ca iei n au fost in stare sa bata iasu si iasu i a incurcat mereu
E mort, l.a rapus cancerul!
E cu ricsa pe traseu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
n ai sa vezi astaamaritule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.