Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
sincer,am tot spus si aratat cu mana blaturile si meciurile dubioase ale stelei din turul asta (vezi 6-1 cu u cluj fc prodanca,rusinea cu Gloria bistrita,6-0 cu chiajna etc) ,dar parca in halul in care se prezinta Astra in seara asta nici macar u cluj cand a luat 6 goluri sau chiajna nu a facuto. pur si simplu daca esti atent fotbalistii astrei se plimba pe teren unii gen Fatai chiar refuza jocul.fundasii par caraghiosi si veniti dupa o noapte de betie,au dat vreo 7 lufturi in careu si barboianu si muresan si gaman.
Nu e amice rapidist ! E sonatul frânar ceangău Alpin ! Un dement care are conturi clona cu toate echipele din prima liga !
ba, eu glumeam. cred ca mi-au dat si o parte din rivali LIKE! :)))) raspunsul e doar unul: Steaua joaca fotbal. a fost vizibil in acest sezon.
Valah Maro, contul 8862 :))))))))))))
nu ma asteptam sa joace astra asa bine.....nu are steaua nici o sansa
Jet ceangăule în Munții Altai !
Tu ai fi putut sa joci fotbal pe un asemenea teren?Esti batut in cap.
Suna-l pe Copos..sau stai..a bagat clubul in insoventa..e ocupat acum
Ceangăul Alpin, contul 452 !
Insolventa nu inseamna faliment, nu incep sa-ti detaliez pentru ca esti stelist si oricum n-ai intelege.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.