Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu ceartă un jucător de la FCSB: „Nu se poate!”
0
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
1
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
2
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Știri din fotbal internațional
Incredibil! Cristiano Ronaldo s-a supărat pe saudiți și nu vrea să joace azi
0
Marius Șumudică primește întăriri din La Liga pentru a reuși salvarea de la retrogradare
0
Răzvan Lucescu, după moartea celor 7 fani: „Nu este ușor să joci într-o astfel de situație”
0
Scandal cu patronul lui AEK: „A fost Far West. L-a atacat pe antrenor!” » Răzvan Marin, decisiv
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Un bărbat și-a construit cu propriile mâini casa la care visa, iar 50 de ...
Libertatea
Legendarul club Ajax in pericol de dispariție ! Talpan, protocoalele secrete, justiția aservita si o brigada de căruțe blindate a Cazarmii Staliniste a Armatei-CSA se îndreaptă spre Amsterdam pentru a lichida clubul olandez. Sovieticii din MApN si CSA nu pot ierta îndrăzneala de a numi Steaua asa cum este de fapt: Steaua! asa ca Ajax va fi atacat, cucerit si distrus pentru onoarea glorioasei armate romane!
S-a dovedit in mintea ta de frustrat. FRF, LPF, UEFA, FIFA spun cu toate la unison ca FCSB = STEAUA. La medic cand te duci? :))))
Zât, cap de greblă..! HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAA
Gigistii chiar cred ca au amical cu prima echipa a ajaxulu =)) Conform lor ei pot fi in doua locuri în același timp
Prostule, Steaua aia care v-a dat otrava in toata istoria vostra mizera. Este ca o cunosti? :))) Cea careia de mai bine de 10 ani an de an le mirositi partzurile. Mai pe intelesul tau terminati in urma ei.
Lasati-ne cu echipa de Qaka. E meci de campionat mondial. Doar rasii se uita la ferma Mogosoaia din judetul Ilfov care blocheaza traficul cu suporteri fcsbisti ghidati de stapan cu matura.
care stea prostule?
Prostule, justitia a gresit de atatea ori. Se va divedi ca si de aceasta data a gresit. De altfel, organismele nationale si internationale de care am pomenit anterior considera si ele ca justitia a gresit. O justitie, care, din nefericire, la noi actioneaza la comanda. Mai precis la comanda urmasilor bolsevicilor care doresc sa aiba in continuare cel mai glorios si galonat club de fotbal din Romania. Ca justitia greseste in ceea ce-l priveste pe Gigi o spun si cei de la CEDO. Nu mai departe de acum cateva zile, Gigi a castigat procesul cu statul roman in ceea ce priveste litigiul cu terenurile de la armata pt. care a fost condamnat degeaba. Mizerabilul de Talpan si justitia aservita vor pierde si procesul cu CEDO in speta Steaua, nataraule!
Steaua joaca in amicale cu echipe pe prima mana - Bruges, Ajax su urmeaza PAOK -, iar amarastenii de la dinamu cu echipe de liga a III-a. Mai e nitel si se trag obloanele la fosta echipa a securitatii comuniste, dinamu!
Iosife, Iosife, zilele FîCîSîBî-ului sunt numărate.. E cam pa anul ăsta! Gigi vinde tot, apoi mută la Clinceni ne-vanzabilii. FC FCSB își închide porțile. Game over!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.