FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - ASTRA 1-0

VIDEO + FOTO Nervi pe banca celor de la FCSB! Dică și-a pierdut cumpătul și a aruncat cu sticla » MM Stoica a recționat imediat

Articol de GSP - Publicat luni, 05 noiembrie 2018 12:35

FCSB s-a impus cu greu în meciul cu Astra, 1-0, grație golului marcat din penalty de Harlem Gnohere, în minutul 67.

Finalul de meci a fost unul în care Astra a forțat egalarea, iar pe banca celor de la FCSB a avut loc un moment tensionat. După gafa lui Lucian Filip, care a respins greșit în minutul 88, Nicolae Dică a avut o reacție nervoasă.

Antrenorul roș-albaștrilor a luat o sticlă de apă pe care a aruncat-o, fiind aproape de a-l lovi pe Mihai Stoica. Acesta s-a enervat și i-a reproșat lui Dică gestul făcut.