Alte știri din fotbal
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Despre partea inchinarii insa, Doamne, sa ne ierti .Dar acu' vei vrea cu oaste şi razboi ca sa ne certi . -Sa nu vorbim de cine si cati s-au inchinat "altora" . ;)
fault urat a facut Sanmartean la Deac, fault urat a facut Grigore la Vass.Nu rosu, dar nici macar jocul nu a fost oprit.
sal bade ,lasa-i frate ca astia au scos capul in prima liga de cativa ani si se cred zeii fotbalului romanesc ...:)
pai ce performante mai mari decat Steaua are cefureul ? spune-mi !:))
v-ati gasit doi moderatori si unu' care nu stie sa scrie corect... si bagati strimbe frate... mereu aceeasi, un imperator si oaia dave... pina acum am incercat sa nu va bag inseama dar sunteti constanti in agresivitate... vi se alatura si ala in shlapi care nu stie sa scrie ''sau''... vaai de pulilii voastre...
Nu tii cu sigla . Tii cu jucatorii ce s-au perindat pe la club in toata istoria lui , tii cu spectatorii ce au trait si murit in generatii de suporteri , tii cu un trecut , tii cu o idee , tii cu un fenomen .... sunt MULTE in discutie nu doar o emblema .
Pana acum CFr a batut tot ce era de * batut* in Ch League.Plus a lauta aproape totul in Campionatul intern.Sa stii ca in cupele europene tin cu oricare dintre echipele romanesti .Inclusiv cu Steaua . *Voi * ? Sau nu va * lasa * jiji ???!!
A facut un fault urat .Ce sa=i * explice* Andone ?
au prins si ei glas ca au batut:))
fotbalist Aguirregaray asta.Eram sigur ca nu va fi lasat la meciul urmator.E vina lui Ando, el e nou, trebuia sa-i explice ce si cum. Bastos, Sougou au fost cuminti, la primul psss erau out si ei,dar ei au deja experienta. Pff, saracul"albitru...cum va da oare socoteala orcului?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.