Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
faceam aluzie la alta iluzie, pentru deziluzie si confuzie. oricum, merci pentru intruzie, si in concluzie : o consider infuzie.)
Sami, daca nu venea Negoita, cred ca eram mai rau ca ei !
Sunt morți și îngropați. Ce faci? faci pe amortismentu când Rapid s-a dus încă odată la vale?
video + foto?
Cât s-a terminat? 0-0 ?
Capra n-a fost implicat,e cu fratele sau la pastrare....:))))))))))))))))))))
:))))))) da,nu era rea metoda,numai ca te cam risti..depinde ce cotet iti iei..daca te lasa pe autostrada,mai bine o lasi acolo si o iei la fuga :)))
citi ardeleni sint la chefere, bai aburitilor?
daca stau si ma gandesc la rezultatele de pana acum ale lui rapid, as fi tentat sa spun ca a castigat un punct mare. daca ma uit la ratari, nu prea as mai avea tentatia de mai sus. cum nu am sansa de a mai urmari meciuri de vreo 4 zile..)) ma multumesc cu ce vad : X solist !.>)) probabil ca au fost impacate si capra care dorea sa manance varza si varza care impiedica actiunile masticatoare ale caprei ! si, pentru ca au trecut podul laolalta, ce sa zic, succes pe mai departe, ambelor..)
:)))))))))))))))))) La un moment dat,cand lucram la IBERIA,il aveam pe un ul care,pe vremea aia prefera sa cumpere "gioarse" de prin 91-92,le umplea cum zici tu cu,cadouri,isi lua nevasta si venea in tara din Spania cu masina.....:D...iar apoi aici o abandona,il durea la brisca....il ducea cam la jumate de pret.....:D Pana mea,pe vremea aia,prin 2007,era 23 euro.kg de excedent de mergeai in Spania cu virgula conexiune......:D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.