Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru nu renunță la disputa legală cu miză de 2.000.000 de euro: „Îmi folosesc imaginea fără acord!
0
Marius Ștefănescu îi face pe fanii lui U Cluj să viseze: „Pentru asta am venit”
0
CFR Cluj l-a prezentat pe înlocuitorul lui Mihai Popa: Atletico Madrid și Aston Villa în CV
0
Și-a făcut nume la Dinamo, acum a semnat cu Rapid! Prezentare de ultima oră: „Bine ai venit!”
1
Știri din fotbal internațional
Mihai Pintilii și-a dat acordul și semnează cu noua echipă!
0
Norvegia - Franța și Senegal - Irak, ultimele meciuri a grupei I » Echipele probabile + cote
0
El a subordonat Germania: a jucat doar la amatori, familia i-a fost agresată la Mondial și voia să renunțe!
0
Toată lumea sărbătorea, mai puțin eroul: „Am țipat să mai marcăm!” » Potter: „I-am spus înainte, dar îl iubim”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
10
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Milioane de euro de la Bruxelles pentru fermierii români, dar vestea vine ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
le reprosezi jucatorilor ca nu gandesc ? Dar tu ce gandesti reghe ? nici o tactica , nici o schema nici un stil de joc. Totul la voia intamplarii si fiecare de capul lui ! mare antrenor esti ! pleaca dracu acasa si lasa-ne si pe noi sa traim, ca am ajuns de rasul lumii.
regheprafule, ai spart vestiarul, acuma te sparge vestiarul! Acțiune și reacțiune! Tu nu vezi că ești total pe dinafară ca antrenor?! Bine că te gândești la bagaje, cred că la ale tale!!
La Steaua e atat de multa prostie la toate nivelele:jucatorii nu stiu fotbal,nu stiu sa paseze,sa alerge unde si cand trebuie,nu stiu sa dribleze,nu stoiu sa traga la poarta,apararea este varza.Antrenorul si cei din staful tehnic,dupa ce se vede in teren,nu observa si nu le cere nimic jucatorilor.Despre cine da banii,...dupa cum ii castiga,asa ii cheltuie...pe nimic.
Hai Gigi ca a iesit psd-ul, gata acum poti sa furi in liniste, mai blatuieste si tu un meci ceva! Scoate banii in vazul lumii si arata-le ca ai bani si poti sa-i cumperi, umileste-i, ca asta vrea boborul prost!
In sfarsit stoaia are un lider unicul capitan capitan de echpa care joaca pe toate posturile inclusiv pe postul craciunului si nu joaca deloc bine !Golul de la el a plecat,ca a driblat in careul advers pana a pierdut mingea
bai JIJI, mai cumpara si tu 2-3 meciuri ca sa iesim din COLAPSUL asta! Nu e suficient cu arbitrii,chiar daca nu dicteaza 11m impotriva noastra ,sau ne fac cadou penalty-uri ! ajuta-ne,baga mana in buzunar! hai ca a iesit PSD si nu te mai baga la tzohaus
Reghe încearcă mereu sa scoată , dar el e primul vinovat, ii rupe la antrenamente, fotbalu nu e doar sa alergi, altfel Bolt erea super fotbalist, ia stricat si pe cei veniți de la Astra, pe Tanase la terminat repede, nu stie sa faca diferența intre cai si fotbalisti
nu e pentru prima data cand scriu despre asta, dar Regenpraf cearta pe foarte multi jucatori degeaba, mai putin pe prietenul de familie Bourceanu
Mai gigi ce mai cauta boschetarul asta la steaua a adus steaua sa nu mai joace nimic iar jucatori cu bani multi adusi ti a devalorizat chear nu vezi asta
Pentru fiecare manea ascultata se pierde cate un pic din capacitatea cognitiva, asta e clar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.