Alte știri din fotbal
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Adrian Mutu a răbufnit, după informația dezvăluită de GSP: „La ce înseamnă România, e o rușine”
5
Știri din fotbal internațional
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Returul sferturilor din Conference League » Nebunie la AEK Atena - Rayo! Și Răzvan Marin a marcat
0
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
ai grja ce-ti doresti ! sau ce le doresti altora...
il am de vreo 6 luni...
Daca ati adus puncte voi ati profitat de ele .Si la meciurile directe avem palmares pozitiv. Asa ca la pascut...
Ba hai gata am iesit . Negoita a cheltuit vreo 3 virgula milioane la ANAF sa inscrie echipa in liga 1 . Restul a cumparat actiuni de la ceilalti doi sa devina majoritar la Dinamo . Plus salariile la jucatori, restantele si la ei si la personalul administrative, antrenori junior, lumina, tertzi . Undeva la vreo 6,7 milioane . Acum a asigurat un buget de vreo 1,2 milioane pentru campionatul in curs . In trei ani va vinde actiunile . Pa . Adica ? Pa.
Ce-ai patit DJ? :)))
Repet . Valahul va muri de batrinete in urmatorii 8 ani .
Ideea este ca trebuie sa va recunoasteti locul si potentialul si sa nu mai lansati scenarii SF. Gandeste-te la meciurile directe cand totusi era o echipa acolo. Din neputiinta si frustrare echipa voastra a jucat antifotbal. O singura echipa a existat si a dat cu voi de pamant. Si ce tot va ia pe voi grija de Steaua. Steaua joaca in Europa (an de an) si o face bine si deocamdata e echipa in forma. Chiar si cand va bateati pentru titlu nu a-ti contat in Europa. Stricati tot ceea ce au facut alte echipe pentru Romania. Pentru un lucru sunt recunoscator si anume ca macar anul acesta nu aveti ocazia sa dati de pamant cu punctele adunate de altii.
=)))
ombre am inteles ca ai avea ceva probleme de sanatate. iti doresc din tot sufletul sa te pui repede pe picioare. esti un om prea bun sa se intample altfel. iti vom simti cu totii lipsa. mai ales cainisorii tai ca nu mai au capitanul printre ei sa lupte contra puterilor malefice. o prima infrangere si deja au sarit spiritele rele la jugulara lor. simt cum le fuge pamantul de sub picioare si se fac din ce in ce mai mici.
Muie Dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.