Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - Oțelul Galați, debut pentru Stjepan Tomas pe banca oaspeților » Echipe de start
0
Cvadruplul campion al României, cea mai neașteptată reacție despre lupta la titlu în Superliga
0
Gabi Balint, avertisment după accidentarea lui Ionuț Radu: „Am avut și eu. Atât de greu te refaci...” » Cine trebuia să-l înlocuiasă: „Era mai indicat”
0
Victor Angelescu mizează pe un jucător de la Rapid în barajul cu Turcia: „Poate cel mai bun din Liga 1”
0
Știri din fotbal internațional
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost «Dumnezeu», el este «Iisus»”
1
Fotbalistul din Superliga a fost convocat de urgență la națională » Poate fi adversarul României
0
Rino Gattuso face show înaintea barajului: „Nu vreau să stresez jucătorii, încât să se simtă ca fugiți de-acasă!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Bună cota oricum. Uite ca eu mă înșelat cu golurile puține. ..nici tu nu cred ca aI nimerit o.
ti-a zis randoom ca o sa castige campionii ...il au pe nita in poarta ...acrobat
OOOPS CE FACURATI MAH.. .RUSINE FICISIBI,,NOROC CU REPLY UL CA NU VEDEAM CA E 1 1
Aveau nevoie de bani si in plus era in ultimul an de contract.Uite ce face Nita!!!
Boldrin mi se pare cea mai buna achizitie din ultimii 2 ani.
ce ati facut mah :))) v-a dat bula gol =))))))))))))))))))))
Sadikule, ti-am zis ca nu e amical?! Nita mare portar ... :-) O fi refuzat ai asta salariu de 2,5 milioane sa rămână alături de patron :-)
clar...totuși, nu ințeleg cum de l-au dat atât de ieftin...gagiu-i meseriaș...
Păcat de nita. Gol stupid...altfel nu cred ca ar fi marcat ăstia în veci. Dar mai e o repriza...vedem.
dinamop aka rusinea romaniei strikes back. asa de *** esti ca uite de faptul ca dinamop aka rusinea romaniei nu a mai luat un titlu de 10 ani. tu practic esti suparat de ce nu castiga Steaua 10 ani la rand titlu ci castiga 3 in ultimi 4 ani in timp ce o data termina pe locul 2 si tot merge in liga campionilor mai departe decat primul loc(cu mentiunea ca astra a luat campionatul si nu dinamop sau rapid,adica echipe impotriva caruia sa ai orgolii)? wtf? pai eu acuma as da scris ca imi convine ca Steaua sa castige 3 ani la rand campionatul,o data pe locul 2(dar o echipa gen voluntari,astra sau chiajna sa termine in acel an pe primul loc) si dupa iar 3 ani campioni. Steaua este campioana romaniei in acest sezon. iarasi luam 3 ani la rand titlu. dupa,o sa vedem,dar daca tie nu iti convine,lasa ca o sa luam 5 ani la rand titlu,ca sa nu mai pui tu intrebari tampite,de ce dupa 3 titluri luate la rand,am terminat o data pe locul 2(dar si atunci,locul 2 a insemnat ucl).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.