Comentarii (575)
babahuda
babahuda  •  31 August 2016, 21:48

am luat 1-1 la pauza scr corect si X la pauza ..mi-a iesit pe abele bilete ..final x pe unu.x 2 pe altu ..pana acum e bine

alskar
alskar  •  31 August 2016, 21:47

bine Niță. Hai c-au mai crescut niște cifre la pariuri. Băieți, băgați!

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  31 August 2016, 21:47
Postat de grandetorito pe 31 August 2016, 21:44

Boldrin mi se pare cea mai buna achizitie din ultimii 2 ani.

ii excelent...să nu mai spun că n-are nevoie de nici o perioadă de acomodare, a intrat direct in focuri...

randoom_._
randoom_._  •  31 August 2016, 21:47
Postat de utilizator șters pe 31 August 2016, 21:41

Nu mai exista de 2 ani antisteliști, ci doar anti FCSBisti/jijisti/becaliști! Stelistii adevărați sunt si ei impotriva acestui fariseu, daca nu iti e clar citește comunicatul Peluzei Sud. Nu cred ca exista pe acest forum vreun dinamovist sa nu isi respecte si regrete "dușmanii de o viata", aia ne vor inapoi pe stadioane mai mult chiar si decat jiji al tău! Evident tu esti mai stelist ca steliștii care au dovedit prin fapte ca sunt ... steliști :-)

repet,de ce comentezi de pe mai multe conturi,bai bvd magheru? de ce te dai stelist? asta ma intereseaza pe mine. nu aburelile tale.

grandetorito
grandetorito  •  31 August 2016, 21:47

A fost fault la ultima faza, la Momcilovic :)

chronic
chronic  •  31 August 2016, 21:46

arbitrul a venit cu lectia invatata...rosu clar la voicu....

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  31 August 2016, 21:46
Postat de baddog2 pe 31 August 2016, 21:45

Aveau nevoie de bani si in plus era in ultimul an de contract.Uite ce face Nita!!!

eh, greșesc ei, unii mai mari...la ei este doar excepția...:)

saviola2_8
saviola2_8  •  31 August 2016, 21:45
Postat de tzusti_reloaded pe 31 August 2016, 21:43

2,87 DE UNDE URIASA AVEATI 1.7 LA VICTORIE

Bună cota oricum. Uite ca eu mă înșelat cu golurile puține. ..nici tu nu cred ca aI nimerit o.

utilizator șters
utilizator șters  •  31 August 2016, 21:45
Postat de utilizator șters pe 31 August 2016, 21:43

Sadikule, ti-am zis ca nu e amical?! Nita mare portar ... :-) O fi refuzat ai asta salariu de 2,5 milioane sa rămână alături de patron :-)

ti-a zis randoom ca o sa castige campionii ...il au pe nita in poarta ...acrobat

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 August 2016, 21:44

OOOPS CE FACURATI MAH.. .RUSINE FICISIBI,,NOROC CU REPLY UL CA NU VEDEAM CA E 1 1

  • 1
  • •••
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • •••
  • 58
Comentează