Comentarii (247)
166519390404871
Cristian Gherasim  •  12 Februarie 2017, 22:34

S-a facut si Steaua de ras,dar arbitrii romani parca-s circari.Groparii fotbalului romanesc.Trebuie adusi arbitri straini.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  12 Februarie 2017, 22:33
Postat de dinamo_fan pe 12 Februarie 2017, 22:32

nu e discutabil pentru ca se pedepseste intentia. si da..daca dai fault atunci e implicit rosu. dai galben doar pentru a nu dezechilibra meciul. pe regulament e galben. penaltyul stelei e inventat din nimic.

pe regulament e rosu*

dinamo_fan
dinamo_fan  •  12 Februarie 2017, 22:32
Postat de mircea1957 pe 12 Februarie 2017, 22:29

Gestul lui Nita era de rosu! penalty-ul dat FCSB-ului e discutabil. 50% din arbitrii nu ar fi dat.

nu e discutabil pentru ca se pedepseste intentia. si da..daca dai fault atunci e implicit rosu. dai galben doar pentru a nu dezechilibra meciul. pe regulament e galben. penaltyul stelei e inventat din nimic.

samertx
samertx  •  12 Februarie 2017, 22:31

Un meci slab făcut de către gazde, foarte slab. Fără glume. fără răutați.

arsenie_b
arsenie_b  •  12 Februarie 2017, 22:30

arbitrii trag cu viitorul

166519390404871
Cristian Gherasim  •  12 Februarie 2017, 22:30

O rusine de arbitraj.Astia distrug fotbalul romanesc.Din pacate campionatul la noi e decis de arbitri cu greselile imense pe care le fac.Ori nesimtire crasa ,ori valoare ZERO .Pai pe langa foarte multe greseli de joc a fost de cascadorii rasului cand a dat penalty pentru Voluntari.Rade o lume intreaga de3 ce fac astia.

pedro_nr1
pedro_nr1  •  12 Februarie 2017, 22:28

*** *** :)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

baddog2
baddog2  •  12 Februarie 2017, 22:27

Cum necum din cauza arbitrilor Steaua a pierdut 4 pct in acest inceput de sezon.Stiu multi imi vor sari in cap si ma vor injura dar asta e adevarul!

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  12 Februarie 2017, 22:26

La sfarsitul meciului Reghecampf arata ceasul catre arbitri, oare i-a sunat ceasul?

utilizator șters
utilizator șters  •  12 Februarie 2017, 22:25
Postat de sooos1ck pe 12 Februarie 2017, 22:17

A fost, stii de ce? Pentru ca daca nu punea mana acolo, mingea intra in poarta...trebuia ROSU, dar sa trecem cu vederea!

Si cu si fara tot un draq, Sporting e o echipa jenanta care nu strânge 100 de oamenii la meci si se chinuie cu Voluntariul ... De abia astept sa înceapă meciurile din Liga a 4-a ale Stelei sa vedem si noi niste fotbal!

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 25
Comentează