Comentarii (247)
jim_raynor
jim_raynor  •  12 Februarie 2017, 22:17
Postat de Livi Andrei pe 12 Februarie 2017, 22:14

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pedro_nr1
pedro_nr1  •  12 Februarie 2017, 22:16

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ... *** :)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sooos1ck
sooos1ck  •  12 Februarie 2017, 22:17
Postat de qwerty007 pe 12 Februarie 2017, 22:16

Asta nu a fost 11 m niciodata !

A fost, stii de ce? Pentru ca daca nu punea mana acolo, mingea intra in poarta...trebuia ROSU, dar sa trecem cu vederea!

utilizator șters
utilizator șters  •  12 Februarie 2017, 22:16
Postat de ortega pe 12 Februarie 2017, 21:57

Iar castiga *** din 11 metri ...

Doar egalează :-))) jenant arbitru!

qwerty007
qwerty007  •  12 Februarie 2017, 22:16

Asta nu a fost 11 m niciodata !

baddog2
baddog2  •  12 Februarie 2017, 22:15
Postat de cneius pe 12 Februarie 2017, 22:14

Penibil !!! Portarul este cu minge in mina si se da penalty ??? Ce-i putea face atacantul, cum ii putea lua mingea ???

Nu despre ata e vorba, atacantul il jeneaza pe portar si acesta intinde mana si il loveste in piept dar acolo nu e penalty nicodata.

sooos1ck
sooos1ck  •  12 Februarie 2017, 22:16
Postat de balauru48 pe 12 Februarie 2017, 22:14

"bufonul" de Nita a adus multe puncte pentru fc star bucuresti. fara el fcsb sau cum *** se mai numeste era sub dinamo in clasament. Bufonul...auzi la asta...of of

Te uiti la meciurile Stelei?! Eu nu ma uit la meciurile lui Dinamo :)

cneius
cneius  •  12 Februarie 2017, 22:16

Ce-i asta ??? Portarul cu mingea in mina si se da penalty ???

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  12 Februarie 2017, 22:15

:))))))))))) CHIVULETEEEEEEEE..FIUL ? .. SE FACE 3-2 ?

434943070015910
Servinston Patrunjel  •  12 Februarie 2017, 22:15

In compensatie!:)))))))))))))))

  • 1
  • •••
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • •••
  • 25
Comentează