Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Dinamo » Va fi „vulcan” pe bune: câți fani sunt așteptați la meci + Echipele probabile
0
„La asta ne gândim” » Cristiano Bergodi a trasat planul după 1-0 cu FC Argeș
0
Dani Coman și-a făcut praf fotbalistul de la FC Argeș: „Să nu te ducă capul?! Mai bine că nu îl am în față” + ia în calcul demisia
4
Dan Nistor așteaptă ajutor din partea lui Dinamo în lupta la titlu: „De ce să nu sperăm?”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
7
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
„Al doilea șoc chinezesc” amenință să pună la pământ industria europeană. ...
Libertatea
Până unde poate merge răzbunarea unei femei înşelate: şi-a drogat soţul şi ...
Adevărul
CSM București desființează două secții sportive, dar își trimite gratuit ...
GSP SPECIAL
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
Pai si de ce nu recunoasteti ca s-a jucat corect?
nici nu a ratat ...:)))
Hai termina cu prostiile, Benzar, Chitu si Coman nu au avut in seara asta TOTI TREI LA UN LOC nici o actiune periculoasa. Marcelo a dat iama in apararea Barcelonei de nspe ori.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
carutasule, am mai multa scoala cat tot neamul tau bronzat la un loc, hai, zbori la forumurile din liga a 5-a.
Ca Rapidul!:)))
deci trebuia sa pierdem cu 72-0 ?P)) bine *** ,a fost blat ,fugi la somn ca maine te asteapta meseria ta *** ,am zis!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu zic ca FCSB (nu m-am obisnuit inca sa le zic FC FCSB...) decat sa fi luat un nou titlu prin aranjamente si sa-i vorbeasca de rau toata lumea, mai bine sa joace corect (sa si rateze daca este cazul! ) si sa termine campionatul pe locul 2 sau chiar 3! De-asta e frumos fotbalul!
Asa stii tu ca se fac blaturile, se umbla la atacanti? Lol.
Si-au batut joc de ocazii! Toti!!! Plus doua penalty-uri nedate...de arbitrul nostru de casà!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.