Alte știri din fotbal
Inedit! Cu un pas în Superliga, clubul invită fanii să vadă meciul... de pe tabelă
0
Se întoarce Pintilii la FCSB? » Mesaj pentru Gigi Becali: „Asta am în cap acum”
0
Astăzi au loc alegerile la FRF! Răzvan Burleanu, în linie dreaptă spre al patrulea mandat
1
Gigi Becali s-a răzgândit și aruncă „bomba”: „Am decis. Se duce Mihai”
4
Știri din fotbal internațional
Bătut și la retur de Real Madrid, Pep Guardiola și-a decis viitorul la cârma lui Manchester City
0
Maroc nu se poate încă bucura! Ce a decis Senegal după decizia care a zdruncinat fotbalul african
0
A întors „ucigașul de giganți” și spune cum a fost posibilă minunea pe care Cristi Chivu nu a reușit-o
0
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
16
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
8
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
Crimă șocantă în Vaslui: un adolescent de 16 ani și-a ucis prietenul, apoi ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Reabilitarea mareșalului Ion Antonescu, pe masa judecătorilor în 2026. ...
Libertatea
N-aveti onoare! Blat e ... in capul vostru! Tu la pauza urlai pe aici...acum scuze, ceva? Nimic binenteles...
Pai asta e problema, ca nici blaturile nu mai sunt ce erau odata! Se blatuiesc si blaturile!!! Ne-am pierdut omenia, asta e!
Doar sa nu se dea Tilica la o parte cu Viitorul.. desi la cat s-a injurat cu Hagi, cred ca va fi un meci incrancenet
Astra le da meciul ca si in tur...nu-mi fac iluzii! Dar asa macar termina Dinamo pe 3!:))) Sau 4!:)))
BA esti nebun s-a terminat 1-1 si voi tot batman, batman.
adevarul este ca daca batem fecedebe si viitorul nu bate astra s-a terminat campionatul.
Au tipat 3-4 stelisti (se stie care) dar nu toti...ca astazi...toti cei care nu erau stelisti! Eu unul, de exemplu, n-am vorbit de niciun blat la 1-2 ala...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ai cu cine degeaba le explici...cand tii cu o echipa esti orbit de toate rautatile care vin , care pot fi adevarate. Probabil si daca jucau echipele noastre astazi faceam si noi haz de necaz si ne bateam cu pumnii in piept ca s-a jucat pe bune. Daca asa joaca Chitu un meci decisiv pt titlu sau benzar speranta de la nationala insemna ca nu cunoastem fotbal deloc.
DINAMOVISTII N-AU ONOARE sa recunoasca ca cele doua partise s-au jucat pe bune! Am luat un punct din sase si ei continua sa abereze pe aici!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.