Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Puljici e responsabil la doua goluri . Oricum cam ciudat cum ne-am aparat azi !! Parca nu vroiau sa se pozitioneze !!
3. retine. multe salutari, numai bine, dane.
ce treaba are Hypocrate ? karma e karma. Dinamo atat si-a propus, mai trage pentru locul 3. ala este posibil sa fie atins. si eventual vreo cupa, desi din cate retin, intr-una din ele s-a facut de tot rasul, recent. cu chiajna daca nu ma insel, e Cupa Ligii, cred. sau a Romaniei, dracului, nu mai stiu. app, scuze inca o data, dar cel cu care ai vorbit chiar el este. si chiar este ce stii tu (si altii) ca este. sper ca te-a sunat sau te va suna, mie asa mi-a spus. tot ce pot sa iti spun este ca atunci cand voi veni in Romania, am o obligatie morala fata de tine : o sa te invit la o taverna. in cele din urma, life its life. numai bine, all, mi-a facut placere sa exprim cele cateva opinii, si imi cer scuze daca am fost prea direct. asta nu inlatura respectul pe care ti-l port inca din prima zi cand ai postat pe forum. daca retii... efharisto o kalispera o kalinihta e avrio ta proi filos o kyrios.
Auzi, metre, cu analiza meciului ” pă ” text stăm tare rău. Mai rău decât ne permitem sportiv, jur! :))
Si bomboana de pe colivae ca a zis mic/ dika ca Rednic merita la nationala acum ca a stat cat sa o bage les mizerables asta de 4 ori!
Nu contează, am luat bătaie, pe bune, cu 4-1. Insinuari despre cât cât suntem de valoroși fac alții, probabil articolol despre meci, mâine, va consemna ce vor ei. Nu contează asta, contează că Mevlija și Puljic sunt fotbaliști. Noroc cu ăia, că mai luam vreo două-trei. Ăia merită. Palic merită, să adunăm și să scădem, metre. Mă așteptam la o analiză serioasă, nu la acuzații de non-combat, recte blat.
METRE.. E BINE SA NU FII CONVINS NICIODATA DE CEVA..SABOTAM.. CONGRESUL..PARDON,,PROGRESUL...TOTUSI UNI AU PRETENTIA SA DISCUTE DE FOTBAL LA UN NIVEL.. TEHNICO TACTIC PE CARE NICI..CIRCURILE ASTEA DE NE GAZDUIESC NU O FACE..E O CLOACA.. .. 90 LA SUTA SUNT INVECTIVE SI..ONOMATOPEE SHE DREAQ.. E BUN DE PIERDUT TIMPUL SI PT AMUZAMENT..CA..NICI FOTBALUL DIN RO..NU E FOTBAL :):)
ai zis bine, melcule. si te salut si pe tine cu aceasta ocazie rarisima. o prezenta episodica pe forum, din partea mea. am reusit sa imi aduc tastatura mea din Romania, cu litere romane si grecesti. a fost una din cauzele pentru care nu mai scriu. dar nu cea mai importanta. viata mea s-a schimbat radical de ceva vreme si ma bucur in sfarsit de ea. poate cam tarziu, dar cum spuneti voi ? incurcate sunt Caile Domnului. da. pai sunt.
Mai sunt șase meciuri. Dacă le vedem în oglindă și ne inspirăm din Hipocrate, că tot avem medici printre noi? :)) Batem tot, fără blat sau alte alea, alea. :))
unde am vorbit eu de blat, amigo ? merde.. noncombatul este altceva decat blatul ! pentru blat trebuiau un scop si un mobil al 'infractiunii'. o intelegere contracost intre parti. asa ceva evident cu nu exista, daca fac abstractie de meetingul de la Inter, din decembrie. noncombatul este decis de o echipa sau alta, in functie de anumite circumstante particulare, de unele interese sau impulsuri de moment. nu cunosc eu cauza acestui impuls, nu cred ca are vreo treaba cu a impiedica fcsB si nici cu faptul ca PCH a cerut asa ceva, si chiar a cerut oficial, s-a discutat, stiu in mod cert. nu mai sunt in tara ta de aproape 4 luni si nu mai stiu toate dedesubturile, nici macar ce se mai intampla pe acolo nu mai stiu, dar nu inseamna ca acest impuls de noncombat nu a existat. iar el s-a si produs, intr-o splendoare prea evidenta. numai un copilas de 5 ani nu l-ar intelege. nu vorbesc de nici un blat, nu acuz o intelegere ascunsa, ci o lipsa de vointa absolut evidenta. o lehamite clara. un noncombat, adica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.