Comentarii (278)
poison
poison  •  30 Iulie 2017, 18:54
Postat de John Milne pe 30 Iulie 2017, 18:51

Faceti nimicurilor blatiste egal ca-i bine pt STEAUA.

Daaa.. Ce treaba are Steaua cu Liga 1?? Daia nu mai pot ei de cine castiga liga 1..

samertx
samertx  •  30 Iulie 2017, 18:58
Postat de utilizator șters pe 30 Iulie 2017, 18:45

Viitorul- Dinamo, sau cum se poate juca( si arbitra) fotbalul fara creier.

Salut, căpitane. În jocul echipelor este de înțeles, dar lui Hațegan îi gândește fluierul, el n-are treabă. :)). Ăsta, fluierul, inventează reguli în arbitraj. Să fie marea de vină? :))

1425838917717550
John Milne  •  30 Iulie 2017, 18:53

Albin e vai de el .ce teapa a luat zigravul .

1425838917717550
John Milne  •  30 Iulie 2017, 18:51

Faceti nimicurilor blatiste egal ca-i bine pt STEAUA.

blatistu49
blatistu49  •  30 Iulie 2017, 18:54

Scenariu clar urmeaza un Autogol

blatistu49
blatistu49  •  30 Iulie 2017, 18:52
Postat de tonyys pe 30 Iulie 2017, 18:50

Blat clar - dupa ce prostovanul ala de la dinamo se chinuie sa nu dea gol din 3-4m il imita si tzugulan.

pase servite cu intentie si CIINII nu nimersc poarta e vizibil

1425838917717550
John Milne  •  30 Iulie 2017, 18:48

2 Nimikuri s-au intele la blat .Hogea si Impotriva sefii cooperativei .

tonyys
tonyys  •  30 Iulie 2017, 18:50

Blat clar - dupa ce prostovanul ala de la dinamo se chinuie sa nu dea gol din 3-4m il imita si tzugulan.

utilizator șters
utilizator șters  •  30 Iulie 2017, 18:45

Viitorul- Dinamo, sau cum se poate juca( si arbitra) fotbalul fara creier.

1425838917717550
John Milne  •  30 Iulie 2017, 18:45

Ba Hogea scoate-l pe blatistul de tucudean .

  • 1
  • •••
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • •••
  • 28
Comentează