Comentarii (239)
dinamo_fan
dinamo_fan  •  04 Februarie 2017, 21:35
Postat de valyomanyd pe 04 Februarie 2017, 21:31

Asa e, l-am auzit si eu cand le-a spus la pauza , ne retragem :))))Ma fratilor, voi ganditi cand spuneti ceva ? Nici un antrenor din lumea asta nu spune jucatoarilor sa se retraga !

nu spune dar ar trebui sa strige la ei sa tina liniile sus cum vedem la atatia antrenori. m-am plictisit sa vad acelasi scenariu meci de meci. La ce au aratat astia de la Viitorul in pria repriza..adica 0 barat..cum sa te retragi in fatza lor ? Mai ales ca vad ca fizic nu au probleme. Cat despre ratarea aia a lui Nemec...cascadorul rasului. si 1-2 cum meritam

cpt.ahab
cpt.ahab  •  04 Februarie 2017, 21:34
Postat de samertx pe 04 Februarie 2017, 21:34

O putem pune pe seama efortului fizic din prima repriză, dar ai ai trei schimbări la dispoziție, e timpul.

Hanca ne imbolnaveste in seara asta.

samertx
samertx  •  04 Februarie 2017, 21:34
Postat de mariuss72 pe 04 Februarie 2017, 21:29

Nu, e de vina pentru aceeasti tactica falimentara, echipa se retrage dupa ce da gol si apoi de fiecare data egalata.