Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Steaua e in Liga a 4-a.
Care Steaua Bucuresti?! Poate vrei sa zici CSA Steaua, ca deocamdata nu exista nici o echipa cu numele Steaua Bucuresti!
La cum joaca, Steaua nu da gol pana la final!
Pentru Dica este ultimul meci lafecesebeu,sa-l anunte cineva , va rog
Da, meci jucat la pariuri. Exact ca atunci cind steaua juca cu urziceni, dupa ce a luat toata echipa. Tot 1-0 a fost si asa se termina si acum.
Ne pregatim de EROARE
V-ati lamurit de ce Daum nu-l cheama pe Alibleg la nationala? Erik fotbalist ba, nu ciurucurile cumparate cu bani multi de Becali si platiti sa doarma pe teren.
FC FCSB, echipa *** condusa de recidivisti, a folosit in mod ABUZIV numele, stema si culorile echipei de traditie Steaua Bucuresti in perioada 2003-2016. Multumim Tribunalului București pentru ca a reparat abuzul ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DAm FCDB e o clona....originalul e la Badea in L4!!!....cu istorie si tot :)))) Voi chiar sustineti o clona:))))))
Ei inca se pregatesc de CL, pana atunci, urmaresc Steaua :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.