Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
The poll we made was just for fun. Winning this vote doesn't prove or show anything, because after all - who are we to tell "This one is better than all the others"? We decided there would be no "winner". Dinamo Bucharest got 400 votes in the very first hours of our poll, we d them and the voting continued. De aici -> ://www.ultras-tifo.net/news/3119-top-25-tifo-actions-2014-the-results.html Peste tot fura astia! :))) Asa fac si pe Gsp.
AHAHAHHAHAHAHAHA! Au sters postarile de pe paginile de facebook Peluza Catalin Haldan si Ultras Tei! Uluitor cat de josnici sunt acesti indivizi! Nu pot castigca nici daca joaca singuri si vor sa fure peste tot.
Ahahahahahahaha !! Ar fi penibil ca Gazeta Sporturilor sa nu anunte rezultatul, din moment ce au scris acest articol. Sa te agiti in ultimul hal pe retelele de socializare, sa se implice si clubul dinamo prin pagina de facebook si site-ul oficial + chestii de genul asta Casa Arhitect Radu Distribuiti+ votati : Google Chrome: CTRL + SHIFT + N, pagina incognito, votati, inchideti, repetati! Hadeti caini ca ii prindem din urma pana la 3! Like · Reply · Si totusi sa te bata niste marocani! Penibili, teleormanenilor!
in acest moment, Dinamo este pe primul loc, cu 24%.)) excelent.
Cred ca teleormanenii sunt mandrii de asa compatrioti. Ultrastei, cetatean de onoare al judetului Teleorman! Un Dragnea al suporterilor dinamovisti. "Boss", in campania lui Ponta tot asa de mobilizati ati fost ? Sau numai la lansarea candidaturii v-ati mobilizat ? #psdinadn #teleormanvoteaza
Ar fi trebuit sa o faci de mult, penibilule. Cei mai prosti sunteti, va votati singuri si comentati meciurile rivalei din Europa in timp ce echipa voastra nu reuseste sa treaca de un tur preliminar. Maximul penibilitatii. Abia astept sa vad rezultatul votului, sa va votati singuri si totusi sa terminati pe 2-3. :)))
Funie si sapun!
Ma uit la ce "mobilizare" e pe paginile de facebook ale suporterilor dinamovisti, oare ce mare satisfactie e cand te votezi singur ? Mobilizare generala sa se voteze pe ei insasi. Tare!
ps - nu stiu daca baietii din PCH vor castiga, dar tifosi din lumea intreaga i-au propulsat pe locul 2, deocamdata, si dupa cum arata clasamentul voturilor, greu de crezut ca nu vor fi in primele 3, la final. 1. Brondby IF Copenhaga, cu 22% si 5.904 voturi. 2. FC Dinamo Bucuresti, cu 17% si 4.733 voturi. 3. Wydad Casablanca, cu 16% si 4.358 voturi. 4.FC Legia Varsovia, 7% si 1.878 voturi.
Multumim frumos. Respect from Dinamo Bucharest.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.