Comentarii (450)
chronic
chronic  •  26 Februarie 2017, 22:27
Postat de blatistu12 pe 26 Februarie 2017, 22:26

Acum stiti care ar fi culmea culmilor?? Sa faca egal Dinamo la PANDURI. Asta ar fi bpmbs inceputului de an.

ala e inca un blat pe linie psd...nu stii ce vorbesti

ropo
ropo  •  26 Februarie 2017, 22:26

Exact cit trebuia,dar slaba clona au ratat gazul in mod normal trebuiau sa bata

blatistu12
blatistu12  •  26 Februarie 2017, 22:26

Acum stiti care ar fi culmea culmilor?? Sa faca egal Dinamo la PANDURI. Asta ar fi bpmbs inceputului de an.

1627097764176146
Adrian Apreutesei  •  26 Februarie 2017, 22:26

asa cum am zis la inceputul meciului. meci egal si steaua ajuta dinamo. mie unul imi pare rau, as fi vrut dinamo in play out. prea se dau ei mari ca au batut steaua. si ramin la parerea ca steaua si dinamo au de mult timp intelegeri.

tandd
tandd  •  26 Februarie 2017, 22:25

cred ca acum chiar pe bune e cel mai bun scor ptr dinamo si viitorul)))))

mario_rdfe
mario_rdfe  •  26 Februarie 2017, 22:25

Da, e clar...deci batem la pandurii si 100 % play off..7 puncte pana la fcsb, raman 3 ...hmmm, suna bine !

westfield
westfield  •  26 Februarie 2017, 22:25
Postat de balauru48 pe 26 Februarie 2017, 22:23

Te stiam un tip mai civilizat dar se pare ca ai luat-o pe urmele lui bakunin...

Sunt man, dar ma scoate din sarite iubita lui @sadikul, @catalynn :)) cu astia 2 nu mai pot discuta altfel. De fiecare data cand intru aud ca is de fapt X Y ... :)) merita astia sa le vorbesc altfel?

ando89
ando89  •  26 Februarie 2017, 22:25

Surpriza etapei, gazdele erau clar favorite.

becalidinamovit
becalidinamovit  •  26 Februarie 2017, 22:25
Postat de tandd pe 26 Februarie 2017, 22:20

daca bate si gazu si craiova in ultima etapa dinamo e in playout.Nu conteaza ca joaca amandoua,bat ambele))))))) astra si cluj deja au castigat tot)))) tu te iei dupa astia nu vezi ca bat campii?

gazu si craiova nu pot sa bata amandoua in ultima etapa ..tu stii ce vorbesti ..doar una iiese casigatoare si un pierzatoare intr-un meci direct ..daca cfac egal gazu trece in spatele lui dinamo daca bate pandurii ,si chiar ia fata s lui craiova ..sunt la egalitate de puncte si la meciuriledirecte .2-1 la craova 2-1 la bucuresti ..dinamo ,poate face scor cu pandurii sau poate nu ..vedem ,la egal oricum gazu trece in spatele lui dinamo cu 40 de puncte ..

blatistu12
blatistu12  •  26 Februarie 2017, 22:25

Nu au putut mai mult astia de la MEDIAS,desi au avut 2 sanse uriase singuri cu portarul

  • 1
  • •••
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • •••
  • 45
Comentează