Comentarii (450)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  26 Februarie 2017, 22:36
Postat de utilizator șters pe 26 Februarie 2017, 22:32

Asa e. Tii minte ce ti-am zis in primul mitan? Golul lui Alibec a fost pentru siguranta, pentru ca asa cum se prezenta apararea lui Reghe, era greu de crezut ca n-ar fi primit gol. Ceea ce s-a si intamplat. Remiza e rezultatul ideal pentru noi. Batem Pandurii si suntem in play-off!

Salut !! Pentru lentoarea practicata la dinamo in ultimii 10 ani un antrenor care se agita pe marginea terenului de 10 ori mai mult decit dorinel munteanu e perfect pentru dinamo !

jim_raynor
jim_raynor  •  26 Februarie 2017, 22:28

Contra, pregateste baietii sa le traga marlanilor fecesebeni inca o corectie!

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  26 Februarie 2017, 22:25

:)))))))))))0 BA NU MAI POCI.. MOLDA RANDOMICAAAAAAAA...IAR A GHICIT.. QVADRUPLA

blatistu12
blatistu12  •  26 Februarie 2017, 22:15

La 1-1 cateii sunt in play - off

tandd
tandd  •  26 Februarie 2017, 22:09
Postat de bakunin pe 26 Februarie 2017, 22:04

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jim_raynor
jim_raynor  •  26 Februarie 2017, 22:09

ce aparare au fecesebenii :))))))))))))))))))

bakunin
bakunin  •  26 Februarie 2017, 22:04
Postat de tandd pe 26 Februarie 2017, 22:02

plangem de cum jucati ma,pe dinamo-i doare la pedala sunt deja in playoff,voi creeati ca digi un scenariu dala fantastic sa se uite lumea la meciuri))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  26 Februarie 2017, 21:59

Horoba a intrat la pauza in cabina oaspetilor cu urmatoarea propunere, batem noi si in play-off aveti 6 puncte :)) Becali e pe telefon cu Mache, inca nu dau la pace :))

ortega
ortega  •  26 Februarie 2017, 21:40

Crăițoiule , ai fost la miting ?

jim_raynor
jim_raynor  •  26 Februarie 2017, 21:22

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 45
Comentează