Comentarii (10)
juliusmad
juliusmad  •  06 Februarie 2017, 10:23

am si eu o curiozitate, l-a luat salvarea pe sadiku aseara? cand scapam si de sexilian? :)). arbitrul a stricat un joc frumos. eliminari usoare de ambele parti, penalty dat aiurea pentru cfr, doua penalty-uri nedate pentru Steaua.

427951077389201
Mihai Tanase  •  06 Februarie 2017, 10:13

Dragilor , sunteti dusi , n-aveti nicio treaba cu fotbalul .Cum sa-i dati nota saote unui arbitru cu cinci greseli majore intrun meci ? Poate sunteti neam cu el , ca altfel nu se explica .Arbitrajul a fost execrabil .

valentinn10
valentinn10  •  06 Februarie 2017, 09:38

Campionatul e tot al FENOMENULUI FOTBALULUI ROMANESC SI ESTEUROPEAN, STEAUA BUCURESTI , STEAUA NOASTRA , STEAUA ROMANIEI.

baddog2
baddog2  •  06 Februarie 2017, 11:53

In primul rand a fost penalty in minutul 3 la Momcilovic,la golul Stelei intradevar e un pic de offside dar și mie mi.se pare că înainte ca mingea să ajungă la Alibec este atinsă de un jucător al gazdelor.La penalty-ul ratat de clujeni intradevar Nită iese 1-2 m dar cedem astfel de faze tot timpul peste tot si doar rareori se repetă lovitura.Apoi a fost din nou penalty clar la Amorim.Alibec a fost eliminat ușor dar corect.In a doua repriză arbitrul a arbitrat in compensație,i. A dat galben lui Deac in loc de penalty,i.a dat al doilea galben foarte ușor aceluiași Deac .Dar dacă o luăm cronologic si arbitrul dădea ce era de dat la pauză bucureștenii puteau avea 3-0 si repriza secundă ar fi contat doar pentru statistici.

1923692577852788
Sorin Ghita  •  06 Februarie 2017, 11:49

arbitrul asta nici nu merita liga 3 sa arbitreze dar in liga 1 nu inteleg federatia nu vede asta,numai cine sa vada burleanu?

whiteredarad
whiteredarad  •  06 Februarie 2017, 11:17

!. La penaltyul stelist Nita a fost 2-3 m in fata portii (trebuia repetat), la Deac a fost penalty clarisim ( Dl Balaj a intrat deja "in ....spalatorie" ?), unde mai pui ca ia si galben 3 Al doilea galben la Deac fortat , in compensatie 4 Penalty clar la De Amorim 4 Daca la asta mai pui si droaia de decizii in compensatie, prestatia un pic isterica a arbitrului sa ii dai 7 arata ori nepricepere, ori partizanat. Meci frumos stricat de arbitru, chiar daca Balaj vede altceva