matei e singurul jucator care poate face diferenta la Dinamo , restul e un chin sa te uiti la ei .

Am putea sa bagam si noi niste rezerve ca si cu Bistrita, asta asa ca sa mai echilibram balanta, sa fie mai palpitant. Un Cojocaru, Lupu, D. Bratu, Costea, chiar si Rocha.

insurgentul.  •  08 Mai 2013, 13:35

Mai bine nu v-ati prezenta.

malakian
malakian  •  08 Mai 2013, 13:23

Daca se accidenta unul de la alta echipa in minutul 90 inainte de meciul contra Stelei, era clar ca e blat.

cristi1o97
cristi1o97  •  08 Mai 2013, 13:06
Postat de americanu197 pe 08 Mai 2013, 12:45

luativa unguent cateilor o sa va doara

LooooLLLLL , asa faci tu când te doare ?

rad1cal
rad1cal  •  08 Mai 2013, 13:05
Postat de cristi1o97 pe 08 Mai 2013, 13:03

poți sa mai pui pentru voi și arbitri asa ai fi mult mai corect mon cher , stați calmi sunteți singuri și unici campioni , felicitări

In concluzie, avem jucatori dopati, e si blat, s-au accidentat si cei mai buni jucatori ai vostri, va furam si cu arbitrii si va batem cu 5-0. Sa fie primit !

ultras.nationalist
ultras.nationalist  •  08 Mai 2013, 13:04

Mai bine baga juniorii,cred ca se vor descurca mai bine decat posibilii inlocuitori(Stratila,Rus,)

cristi1o97
cristi1o97  •  08 Mai 2013, 13:03
Postat de sirius55 pe 08 Mai 2013, 12:56

in mod cert matei ar fi jucat impotriva fostei echipe cu mai multa ambitie dar mai aveti acolo pe viitorul stelist alexe, pe fostul stelist Danciulescu,oameni care vor juca in favoarea stelei, de aceea o sa va batem, dar, fiti linistiti, nu rau la un scor strins 2-1,golurile o sa le dea RUSESCU (viitorul golgeter ) Tanase ( asta cu voi o sa isi spele toate pacatele ca o sa dea golul victoriei !) si danciulescu . Nu va intristati prea tare voi oricum a-ti ramas in afara europei ,poate la anul ,cine stie ?!

calea_victoriei
calea_victoriei  •  08 Mai 2013, 13:03
Postat de calea_victoriei pe 08 Mai 2013, 12:53

Ba ce am vazut la Hull - Cardiff nu am vazut in viata mea !! INCREDIBIL !!

...4 minute de prelungiri !! In min 93 arbitrul fluiera penalti pentru HULL !! Suporterii au crezut ca s-a fluierat sfirsitul meciului si invadeaza terenul apoi cu chiu cu vai inteleg ca e vorba de penalti si se retrag in tribune !! Antrenorul lui Hull are asa emotii incit nu suporta sa se priveasca executia penaltiului !! Portarul apara apoi pe contraatac Cardiful in min 94 obtine un penalti si egaleaza !si se termina meciul !!