Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
E prima dată când un grup de români a recunoscut implicit că Transilvania nu e pământ românesc, că ne-am format acolo împreună cu ungurii. Protestez cu toată energia împotriva „Declaraţiei“ de la Budapesta din 16 iunie 1989, publicată în ziarul „Lupta“ din 22 iunie 1989 şi semnată de un grup româno-maghiar, partea românească fiind reprezentată prin: Stelian Bălănescu, Mihnea Berindei, Adriana Combes, Mihai Korne, Ion Vianu şi Dinu Zamfirescu. Spilcuiri din ://roncea.ro/2011/06/23/risca-traian-basescu-sa-i-se-alature-regelui-mihai-fostul-suveran-se-numara-printre-semnatarii-declaratiei-de-la-budapesta-din-iunie-1989-primul-atentat-intelectual-al-ungurilor-si-tradatorilor/
Gresesti, urmatoarea pe lista este Moldova!!!
Esti prost.westicii v-ar da afara din UE si maine ! De fapt le pare f rau ca a fost aprobata integrarea Romaniei !
Ucraina nu e decat un mar otravit pregatit din timp de Moscova. Uitate ce cadouri le-a facut Hrusciov: teritorii din Romania, Polonia si Lituania. Urmatoarea pe lista, daca nu joaca pe muzica de la Kremlin, e Belarus!!!
Alpin nu, in 2019 Tinutul Secuiesc va fi parte a Ungariei !
Las-o asa prietene...stelisti,dinamovisti,rapidisti etc suntem toti in acelasi rahat...
Eu sunt convins ca in Romnia indiferent cine venea la utere tot coloniae aUE eram.Jocurile au fost facute in Malta si de atunci planul diabolic al Vestului e pus in miscare prin actiunea "anaconda" plan aflat in desfasurare,dovada evenimentele din Ucraina,evenimente care seamna izbitor cu cele din Romnia,Siria,Arabia Saudita,etc,etc...Asta e parerea mea..
Hai, mai omule. Te pomenesti ca-s homo si nu stiu!?
Stelistii nu vor avea emotii!!!
Si cum iti explici ca prietenul tau Kiorul a miscat rahatul in Est? E singurul din Europa care se pishaa impotriva rusnacilor. Astia nu-l vor ierta pentru democratizarea Moldovei !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.