Alte știri din fotbal
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Șoc în fotbalul românesc! Impresarul Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de omul care îi reprezintă pe Cîrjan, Politic, Miculescu
1
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
4
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
2
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
sdfds dfbfdg
zsdfxdfx
de ce nu pariezi pe Steaua, doar Gigi are grija sa castigati mereu. Un pariu mai sigur nu gasesti,nu?
Bine baieti! Ganditi-va ca sunteti la 3 pct de locul 11! haide U!
Blat ordinar, o noua smecherie a idolitzei de la B"U"zau, Anamaria Sapca Rosie Prodan.
acu sunt -4 la Bistrita, nu vad care-i problema. Campionatul Rusesc s-a prelungit inca 5 etape din retur, pana pe 13 decembrie. Cum ar fi in Rusia sa se joace inca iar la noi sa se treaca la caldurica? Lasati-va mah, apucati-va de table.
Nu stiu ce se mai asteapta....De la anul ar trebui...
Astfel de meciuri sunt un argument puternic in favoarea unui campionat cu 12 echipe.
Blat ordinar ! L-am avut la pariuri cu prima repriza 0-1 gol, si aceasta combinatie a fost scoasa pe langa multe altele. Mi-e scarba de U Cluj si de Jean Padureanu (mafiotul fotbalului) care isi va gasi sfarsitul blatuind sub paturica lui "magica". Rusine ! Nu voi mai paria niciodata pe aceste 2 echipe indiferent de cote.
stiu stiu si eu am mai patit...era mai mult sub forma de gluma
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.