Alte știri din fotbal
Ofri Arad încă nu a debutat la FCSB, însă a intrat deja în gura lui Becali: „L-am lăsat eu pe MM...”
0
CFR e pe val: al doilea transfer anunțat în 25 de minute
0
Ce a declarat Ofri Arad, noua achiziție de la FCSB, pentru presa din Israel: „Când am auzit că este vorba despre Steaua București, am simțit imediat ceva special”
0
Transfer a doua zi după FCSB - CFR: l-au repatriat după un an și jumătate
0
Știri din fotbal internațional
Anunț despre viitorul lui Carlo Ancelotti: „Ambele părți sunt interesate”
0
Alexandre Pato vrea să cumpere o echipă din Anglia
0
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Situație incredibilă » Cremonese și-a uitat portarul, iar autocarul clubului a plecat fără el
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Hai lasa ca ni sau intors si noua destule, penaltyuri care nu ni-sau dat, vezi meciul cu Viitorul, eliminarile care nu sar fi dat niiciodata tot in meciu cu viitorul si a mai fost si cu CFR, in meciu de acum 2 etape contra iasiului portaru moldovean nu primeste al 2 galben dupa ce il busculeaza pe rotariu, si in meciu de ieri moussa merita rosu la fel si ropotan, au jucat dur petrolul iar daca joci ca niste cursanti la macelarie mie unu nu mi-e mila deloc de astea, era sa ne schilodeasca jucatorii intrarile *** galbeni !!! Si tocmai *** sa vorbeasca de arbitraje ??? Ei care au furat 3 titluri, bah 3 titluri nu 3 meciuri !!! Despre ce vorbim !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nici dinamovistii autentici nu suporta timisoara si craiova. repulsia e normala.
tu imi explici mie ce inseamna poli,spiritul acestui club? nu sustin fcsb,am comentat aici in legatura cu hotia de aseara.si nu suport dinamovistii de nici un fel.probleme?
Adevarata Timisoara nu a mai existat de pe vremea lui Zambon. Echipa lui Dobos care pe urma a fost finantata de Iancu, nu a fost formata tot din AEK Bucuresti(fosta Fulgerul Bragadiru) sau a promovat pe teren si nush eu?
OK. A m inteles si bv tie! Dar iti dau un sfat, du-te la meciurile echipei tale favorite ASU Poli in tricoul echipei pe care tot o sustii pe forum(FCSB) si sa vezi ce reparatii capitale o sa ai nevoie
de aia nu mai pot eu, ca e dinamo urata la timisoara si craiova, cert este ca ,craiova a disparut, timisoara la fel, dinamo rezista.....
echipa mea joaca in liga a treia,fc recas nu ma reprezinta deloc.
Tu in loc sa comentezi cum a facut praf Hategan,meciul ACS Poli -Vitorul, pe tine te intereseaza soarta lui Dinamo. Indiferent ca ACS nu e Poli sau nush ce conceptie ai, e o echipa care reprezinta orasul Timisoara in liga 1, care joaca in Timisoara. Eu ca si Timisorean tin cu toate echipele orasului meu ca e ACS, ca e ASU, ca e Ripensia etc
Esti pe linga subiect,echipa mai urata decat dinamo in Timisoara nu o sa gasesti.
Vb maif rumos si nu mai jigni. Normal ca se vede ca ai emblema lui Poli, dar vad ca ti partea unui club care este la fel de "iubit" in Timisoara ca si Dinamo si UTA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.