Alte știri din fotbal
Derapaje rasiste incalificabile și „bombe” la metrou » Ce-a făcut galeria lui Dinamo în drum spre Giulești
1
Oțelul - Csikszereda, în prima etapă din play-out » Două goluri în 15 minute!
1
FC Argeș a stabilit suma de transfer a lui Mario Tudose
0
S-au calificat în play-off-ul Ligii 2, dar antrenorul este pe făraș: „Nu putem lăsa lucrurile așa”
0
Știri din fotbal internațional
Goztepe - Alanyaspor » Ianis Hagi și Umit Akdag, titulari în etapa #26 din Turcia
0
Expertul a dat verdictul la cele mai controversate faze din Inter - Atalanta: „Episod subiectiv, VAR a procedat corect”
0
„Reacția lui spune multe” » Notele primite de Cristi Chivu în presa din Italia, după egalul din Inter - Atalanta
0
Cesc Fabregas a făcut o declarație spumoasă Italia: „M-aș enerva dacă jucătorii mei ar vorbi despre asta, suntem ratați?”
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
De ce spune Volodimir Zelenski că negocierile de pace în Ucraina devin din ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Ce face fiul antrenorului Steve McClaren, care era la Middlesbrough când a ...
Libertatea
nu radeti de stilul lui Gica de a se exprima....ganaditi-va mai degraba la adevarurile spuse de el,nu ca ar detine adevarul absolut dar multe din ce spune el are logica si e dovedit prin realitati
Draga Gica, cu respect ma adresez tie si iti comunic urmatoarele: 1. Da, am decazut mult in fotbal. 2. Da, nu avem numar 9 clasic; nu avem numar 10 - coordonator cu personalitate. 3. Da, rar vezi extrema care este vitezista si stie sa centreze, sa-si faca meseria de altfel. 4. Da, internetul ne uniformizeaza nu dezvolta creatia. 5. Da, sunt de acord ca echipa ta de suflet a fost Nationala. 6. Da, asa este, nu avem un selectioner pus pe treaba si nu pe DVD-uri... 7. etc. Am insa o mare rugaminte: te rog sa intelegi ca modelul pe care zici tu ca l-am luat de 10 ani de la italieni, este preluat de la prietenii de ginta latina (tocmai italienii!). Intelegi ? Si mai am o rugaminte: nu te enerva atunci cand dai interviuri. Risti sa stalcesti fraze intregi in limba romana, risti sa nu se inteleaga, risti sa produci un efect contrar. Atat. In rest, numai de bine !
Clar, Hagi nu e Graur! Alexandru, nu Dumitru Graur! Insa pentru ce a facut si ptr ceea ce face acum, RESPECT! Shapky daloy!
Prietenul Hagi este cel mai rasfatat fotbalist din istorie. Peste tot l-a iubit lumea pt ca a fost sincer. Asa simplu cum e el, a fost sincer si corect. Ce spune este adevarat, daca am inteles bine: nu ai talent? nu ai ce cauta, nu ai personalitate? esti pierdut, nu intelegi ca in fotbal ai nevoie de un anumit profil de jucatori? ti-ai pierdut timpul, esti roman si vrei sa joci ca nemtii? ia-ti vacanta. Hagi nu e roman, e machedon, el are coloana vertebrala si e mandru de el. Romanii trebuie sa invete asta, altfel isi irosesc viata ca *** pe izlaz. In loc sa incercam sa fim ca altii, mai bine vedem ce calitati avem si le imbunatatim, noi romanii daca scapam de lene si suficienta... aiurea, nu o sa scapam, spor la gratare!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ma intereseaza cum vorbeste Hagi, ci ce vorbeste...in unele momente chiar m-a emotionat adevarul din spusele lui...are si un spirit de patriotism care din pacate nu se mai regaseste in multi dintre noi...numai daca citesti unele comentarii si iti dai seama...Respect Gica Hagi...sper sa ne readuci placerea de a ne uita la fotbalul romanesc, la nationala...prin copiii pe care ii cresti...Succes!
erata: 6 puncte.
si claudiu blocnotes raducanu a dat gol cu liverpool dar asta nu il face automat un einstein
Pe Hagi il strica omenia, altminteri e baiat bun!:)))
voi, generatia blatistilor ati dus fotbalul in groapa, ai luat puncte de la fcsb doar cand a trebuit sa-ti salvezi clubul/echipa, de atunci le asiguri in fiecare an cate 5 puncte. sistemul face gargara din nou, aseara pe un post tv sistemul coruptilor in frunte cu ziaristii care au ,,ascuns'' blaturile de-a lungul anilor, au iesit la atac sperand sa-u=l puna pe penalul de popescu in fruntea frf.
:))))))))))))Hai c-am ras bine.Mai ai glume din astea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.