Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
1pauza -2final
Tucudean, tu iti dai seama ce vorbesti?!?."Trebuia sa tinem de rezultat..." !! 1-0 cu Viitorul Chiajna si trebuia sa tinem cu dintii de rezultat?!? Trebuia in minutul 30 sa avem 3-4 la 0 daca vrem ca Dinamo sa insemne ceva in campionat. Cu Steaua ce-o sa facem? O sa ne aparam ca disperatii sa nu luam o caruta de goluri? Cu asa mentalitate nu vad cum putem reusi. Pacat!
bucuria romanilor care nu țin cu 5t3au4 cine o fi aveți voie sa ghiciți de 3-4-5, ori
bai cap de strudel, au recunoscut pana si 5telistii de la dolce sport ca offside nu a fost atat timp cat mingea e pe linie, iar jucatorul este in spatele ultimului aparator al Viitorului !!! poate nu te-ai uitat la emisiune de vomiti paici tot felul de bazaconii !!!
Gymd tu ai nevoie de creier, Logan pe lângă tine pare conferențiar universitar.
A fost blat. pt Gicuta.
au sansa sa demonstreze ca acest meci a fost o greseala doar daca bat oitzele de 1 Martie !!!
nu te poti pune contra soartei....asa v-a fost scris. sa pierdeti....a incercat arbitrul nistre manevre...dar ati voi prea penibili sa profitati
"Nici cei mai mari duşmani ai lui Dinamo nu s-au gîndit că putem pierde acest meci" hahaha, asta spune tot. nu stiu lectii de clasa a doua, pai ce pretentii sa ai sa bati Steaua sau Petrolul frate? "Trebuia să ţinem de rezultat. " alta atitudine de invingator :))) eu am sperat ca odata cu venirea noului investitor, al carui discurs suna foarte logic si sanatos, tradand o mentalitate de invingator si de om intelept, sa se schimbe si mentalitatea celor din club, dar vad ca e greu, foarte greu.
nu vezi ca nu se aude nimic despre asta :)) deci clar "nu" a fost
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.