Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Dale cavese ala e posibil sa aibe legatura cu italienii. numele e italian in mod cert.
da, sunt eu destul de bronzat de la natura, soare imi mai lipseste:))
salve dave, am si eu baba mea, una si buna, sau nebuna, ma rog:))
e din cauza pielii. semeni cu mine. de fapt esti un pic mai bronzat decat mine. la cat suntem noi de bronzati putem sa stam linistiti la soare.;))))))))))
Asa ma gandeam si eu, n-avea de ce sa se auda la tv altfel. Si oricum vazusem si dupa meci pe aici multi care spuneau ce auzisem si eu, ca i-am dominat de la un capat la celalalt, si ca s-au auzit doar la inceput, primele 5-10 min, cand au arborat coregrafia. Greu sa faci fata Nordului si SUDului cand stau impreuna :)!!
:))))))))))))))))))))))))))))))))) am zis eu bine ca dai in depresie.
da` "babe" ai ?:)
Daca-ti spun ce film am vazut mai devreme , te razi : Pe aripile vantului ! : )))
nu stiu ce inseamna asta dale cavese!
nu ma bronzez neam ca nu-mi place sa sgtau in soare, si nu cred ca se culege porumbul acum, oricum n-am ce sa culeg ca nu-s boier, n-am mosii:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.